Kylian Mbappe, Real Madryt

Autor: AP PHOTO Kylian Mbappe

Real - Barcelona

Rollercoaster Kyliana Mbappe w El Clasico! Piękny gol, wybuch radości, a potem szok i niedowierzanie! Zobacz WIDEO

2024-10-26 21:55

Już się wydawało, że Kylian Mbappe we wspaniałym stylu rozpoczął strzelanie w El Clasico Real – Barcelona! Francuz wyszedł na sam z Inakim Peną i z łatwością go pokonał. Trybuny oszalały ze szczęścia, ale za chwilę wszystkim zrzedły miny, bo sędzia odgwizdał spalonego. Czy miał rację?

Na ten mecz czeka całała Europa! Emocje fanów były rozgrzane do czerwoności w sobotę o 21:00, kiedy rozpoczęło się wielkie El Clasico, czyli Real Madryt kontra Barcelona. W tym sezonie jeszcze bardziej interesujące dla polskich widzów, bo przecież gwiazdami „Dumy Katalonii” są Robert Lewandowski (36 l.) i Wojciech Szczęsny (34 l.). Wiadomo już, że tylko ten pierwszy rozpoczął mecz w pierwszym składzie. Dla Lewandowskiego w pierwszej połowie było to trudny mecz, niełatwo było mu rywalizować z Ederem Militao, wyśmienitym obrońcą Realu.

Nieuznany gol Kyliana Mbappe w meczu Real - Barcelona. Czy był spalony?

Po drugiej stronie szalał Kylian Mbappe, który chce zapewne pokazać klasę po słabszym początku sezonu. Francuz aklimatyzuje się w Realu dość powoli, strzelił do tej pory „zaledwie” 6 goli. Mbappe jest dynamiczny, szybki, nieustępliwy na boisku. Strzelił gola, pokonując w wyśmienitym stylu Inakiego Penę, ale sędzia odgwizdał spalonego. I słusznie. Choć ofsajd nie był duży, to jednak był. Wynik 1:0 dla Realu widniał na tablicy wyników bardzo krótko. Pierwsza połowa, choć pełna sytuacji i wielkich emocji, zakończyła się bezbramkowym remisem.

Rywal Szczęsnego robi cuda w El Clasico! Kosmiczna interwencja Inakiego Peny po strzale Viniciusa, mamma mia! [WIDEO]

Od pierwszych minut w meczu Real - Barcelona nie brakuje emocji. Mało tego – ten mecz jest rozgrywany na absolutnie kosmicznym poziomie! Z jednej i drugiej strony suną kolejne ataki, a kibice aż wiwatują w ekstazie. Najlepszą sytuację do strzelenia gola miał Vinicius Junior. Kiedy wydawało się, że wpakuje piłkę do pustej bramki, jak spod ziemi wyskoczył Inaki Pena i z linii bramkowej wybił ją w pole. Fani łapali się za głowę, a piłkarze Barcelony dziękowali Hiszpanowi. Ciekawe, jak na tę sytuację zareagował Wojciech Szczęsny, który rywalizuje z Peną o miejsce w bramce Barcelony. Po takich interwencjach szanse Polaka na grę w pierwszym składzie zdecydowanie maleją!

Real Madryt - FC Barcelona RELACJA NA ŻYWO. Bezbramkowy remis na Santiago Bernabeu. Ogromny pech Kyliana Mbappe

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!