Adam Nawałka: W Gruzji mamy konkretny cel - trzy punkty [WIDEO]

2014-11-13 20:50 Piotr Kupisz
Adam Nawałka
Autor: CYFRASPORT

Gruzja - Polska. Przed ważnym meczem w ramach eliminacji Euro 2016 Adam Nawałka wypowiedział się o założeniach taktycznych przygotowanych na to spotkanie. Trener biało-czerwonych poświęcił także parę słów reprezentacji Gruzji i jej trenerowi, który ogłosił swoją rezygnację bez względu na rezultat spotkania w Tbilisi.

" style="border:none" allowfullscreen >

- Przyjechaliśmy tutaj z konkretnym celem zdobycia trzech punktów. Przede wszystkim będziemy patrzeć na to, czy nasi piłkarze realizują założenia taktyczne nakreślone przed meczem. Na pewno nie będziemy atakować przez 90 minut. Nasza obrona musi zachować stabilność, dlatego często będziemy grać w pozycyjnym ataku, nie zapominając jednak o szybkich kontrach - zapowiadał Adam Nawałka przed piątkowym spotkaniem.

Gruzja - Polska. Kaml Glik: Mogę oberwać, nie ma problemu! [WIDEO]

Selekcjoner reprezentacji Polski komplementował także rywala i krótko odniósł się do szokującej decyzji trenera reprezentacji Gruzji. - Ta drużyna jest bardzo groźna, zintegrowana. Potrafi walczyć i grać z pełnym zaagażowaniem. Nie sądzę, że to się zmieni z powodu rezygnacji trenera. Każdy ma prawo decydować o własym losie ale trzeba przyznać, że jest to dość kontorwersyjna decyzja.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail

Najnowsze