Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

radykalne kroki

Albańczycy mocno namieszali! Reprezentację Polski czeka ogromna zmiana, selekcjoner rywali podjął radykalne kroki

2023-09-10 18:01

Po dość słabym meczu reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi, teraz podopiecznych selekcjonera Fernando Santosa czeka rywalizacja z Albanią. Ostatni mecz biało-czerwonych w Tiranie zakończył się skromnym zwycięstwem Polaków 1:0, jednak teraz na naszych piłkarzy będzie czekać tam niemała niespodzianka. Wszystko za sprawą zarządzenia selekcjonera Albańczyków.

Obecne zgrupowanie reprezentacji Polski nie należy do najłatwiejszych, w którym uczestniczyli biało-czerwoni. Kolejne afery wokół kadry, a tym bardziej słabe wyniki sprawiają, że podopieczni selekcjonera Fernando Santos ciągle muszą mierzyć się z niewygodnymi pytaniami oraz falą krytyki, szczególnie po bardzo słabym meczu z Wyspami Owczymi -  jak miało to miejsce chociażby przy słowach Tomasza Hajto o Grzegorzu Krychowiaku. Mecz Albania - Polska jest jeszcze ważniejszy dla biało-czerwonych, ale względem ostatniego spotkania w Tiranie, na Polaków czeka duża zmiana. 

Selekcjoner Albanii tak chce zdjąć klątwę ze swojej drużyny. Na reprezentację Polski czeka niemała zmiana w Tiranie

Selekcjoner reprezentacji Albanii, Sylvinho postanowił wprowadzić na stadionie w stolicy raju niemałą zmianę, która ma odwrócić klątwę wokół prowadzonej przez niego kadry i zlecił zamianę stron ławek rezerwowych na Air Albania Stadium. 

Albańczycy mocno namieszali! Reprezentację Polski czeka ogromna zmiana, selekcjoner rywali podjął radykalne kroki

Kiedy byliśmy tutaj po raz ostatni, w 2021 roku reprezentacja Polski zasiadała po drugiej stronie. To jest pewna nowość, którą wprowadził do reprezentacji Albanii jej selekcjoner Sylvinho, aby odwrócić w pewnym sensie taką klątwę, jaka wisiała nad tym stadionem. Bardzo często Albańczycy tracili tutaj gole w końcówce. Postanowiono zmienić stronę ławki. Od tego czasu Albańczycy zasiadają po prawej. - tłumaczył Adam Delimat z kanału "Łączy nas piłka" w ostatnim vlogu przed meczem Albania - Polska. 

Sonda
Czy Fernando Santos nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Najnowsze