Jakub Moder

Autor: Cyfra Sport Jakub Moder

Anglia - Polska 2:1 SKRÓT MECZU. Wszystkie bramki z meczu Anglia - Polska [WIDEO]

2021-03-31 22:57

Eliminacje MŚ 2022: Anglia - Polska 2:1 SKRÓT MECZU. Wszystkie gole mecz Anglia - Polska. Po remisie z Węgrami (3:3) oraz zwycięstwie nad Andorą (3:0) przyszedł czas na najtrudniejsze spotkanie eliminacji mistrzostw świata 2022 podczas marcowego zgrupowania. Polacy zagrali przeciwko Anglii na legendarnym Wembley w dużym osłabieniu, bo bez Roberta Lewandowskiego, jednak do końca mogli mieć nadzieję na pozytywny wynik. Anglia - Polska 2:1 SKRÓT MECZU. Wszystkie bramki z meczu Anglia - Polska [WIDEO]

Anglia – Polska 2:1 SKRÓT MECZU BRAMKI GOLE WIDEO

Już przed spotkaniem było wiadomo, że to Anglicy będą stroną przeważającą w starciu z Polakami. Gospodarze od samego początku kontrolowali grę, nie pozwalając naszym reprezentantom na wiele. Tempo spotkania nie powalało, ale Anglia pewnie utrzymywała się przy piłce. Niestety, gdy wydawało się, że Polacy będą w stanie dobrze bronić się przed atakami rywali, to duży błąd popełnił Zieliński, który stracił piłkę oraz Helik, który sprokurował rzut karny. „Jedenastkę” na gola pewnie zamienił Harry Kane i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

W drugiej połowie obraz gry początkowo nie ulegał zmianie, jednak później Polacy zaczęli grać coraz odważniej. To się opłaciło, ponieważ w 58. minucie spotkania po akcji Milika i Modera Polacy zdołali wyrównać stan meczu! Anglicy rzucili się do ataku, aby znów wyjść na prowadzenie, ale Biało-Czerwoni długo potrafili skutecznie odpierać ich natarcia. Niestety, w samej końcówce Anglicy mieli rzut rożny, który na gola zamienił Maguire. Ostatecznie Polacy po emocjonującym spotkaniu przegrali z Anglią 1:2.

Zobacz gole z meczu Anglia - Polska. Anglia - Polska 2:1 SKRÓT MECZU [WIDEO]