Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Tłusty Czwartek 2022: Pączki Anny Lewandowskiej - przepis

Anna Lewandowska pokazała swoją krągłą pupę. Mamy zdjęcia intymnych chwil pary, Robert musiał to zrobić

2022-05-17 11:55

Anna Lewandowska postanowiła pokazać wyjątkowo gorące zdjęcie. Trenerka, wraz ze swoim mężem Robertem Lewandowskim, pojechała na wyjazd do Turcji, co zostało uwiecznione w mediach społecznościowych. W trakcie pobytu nad basenem Lewandowska pokazała swoją umięśnioną i gorącą figurę. Robert, widząc tak ponętny widok, mógł zrobić tylko jedno, mamy zdjęcia!

Anna Lewandowska postanowiła pokazać swoje intymne zdjęcia. Trenerka i ukochana Roberta Lewandowskiego, która bardzo często chwali się swoim wysportowanym ciałem w mediach społecznościowych, wyjechała wraz z mężem i rodziną na wyjazd do Turcji. Na zamieszczonych przez trenerkę zdjęciach widzimy, że Robert Lewandowski wprost nie mógł się oprzeć na widok jej gorącego ciała. Mógł zrobić tylko jedno i jego reakcja jest jak najbardziej zrozumiała.

Mateusz Borek pewny swego w sprawie Lewandowskiego. Słynny dziennikarz był gotów nawet… założyć się!

Anna Lewandowska postanowiła pokazać intymne zdjęcia. Pokazała umięśnione pośladki, a Robert mógł zrobić tylko jedno

Anna Lewandowska jest postacią, która wzbudza wielkie emocje i może cieszyć się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów, którzy śledzą każdy jej ruch za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem, trenerka pochwaliła się tym, że wraz z mężem wyjechała na wyjazd do Turcji. Gorące zdjęcia pary obiegły cały internet, a szczególna uwaga została zwrócona na zdjęcie, które zaprezentowało ich w intymnej sytuacji. Aby zobaczyć gorące zdjęcia Roberta i Anny Lewandowskich w trakcie pobytu w Turcji, przejdź do galerii poniżej.

Legendarny wiślak zdruzgotany spadkiem „Białej Gwiazdy”. Padły mocne słowa: „Przychodzą tylko zarobić...”

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien zostać w Bayernie Monachium?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze