Anna Lewandowska wspiera lekarzy walczących z koronawirusem! Przygotuje dla nich 5000 posiłków

2020-04-09 10:28 DaO
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Pandemia koronawirusa ma wiele negatywnych stron i co do tego nie ma wątpliwości. Jednak trudne chwile, jakie przeżywamy właściwie wszyscy sprawiają, że mnóstwo osób na całym świecie jednoczy się i walczy ze śmiertelnym wrogiem. Jedność, dążenie do zwalczenia pandemii i pomoc zakrojona na wszelką skale to plusy ostatnich tygodni. Ania Lewandowska kolejny raz udowadnia, że ma wielkie serce i wspiera lekarzy walczących z koronawirusem.

Walka z koronawirusem to największe wyzwanie od wielu lat, jakie stanęło przed całym społeczeństwem. Każdy z nas ma wpływ na to, jak rozwinie się pandemia, bo jeśli nie będziemy przestrzegać restrykcji wprowadzanych przed rząd, przyczynimy się do jej rozwoju. Na szczęście coraz częściej można zaobserwować zrozumienie dla obostrzeń, a co więcej, mnóstwo pięknych inicjatyw wspierających lekarzy.

Klara Lewandowska SKOMENTOWAŁA występ rodziców. Czuje się MOCNA! [WIDEO]

W pomoc w walce z pandemią włączają się również gwiazdy show biznesu, czy sportu. Niedawno było głośno o wielkim geście Ani i Roberta Lewandowskich. Małżeństwo przekazało milion euro dla szpitali w Kędzierzynie-Koźlu i Tychach. To jednak nie koniec wsparcia ze strony najpopularniejszej sportowej pary w Polsce. Żona piłkarza Bayernu Monachium postanowiła wesprzeć lekarzy walczących z pandemią.

Robert Lewandowski tak napakowany nie był nigdy! Rocky wygląda przy nim jak dziecko [WIDEO]

Lewandowska przekaże 5000 posiłków lekarzom z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Przepisy przygotuje sama trenerka fitness wraz z pomocą doświadczonego dietetyka. - Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja - powiedziała Lewandowska.

- Od kilku tygodni nasze oddziały z pierwszej linii walki z COVID-19 ciężko pracują, aby uratować jak najwięcej pacjentów. A teraz dzięki pomocy Anny Lewandowskiej i SuperMenu dostaną smaczne i zdrowe posiłki. Bardzo dziękujemy! Taka pomoc jest nam teraz bardzo potrzebna! – mówi zastępca Dyrektora WIM płk dr Jarosław Kowal.

Najnowsze