Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Zdradziła swój sekret

Anna Lewandowska zdradziła swój sekret. To warto robić i nie trzeba nawet wychodzić z domu, efekty będą piorunujące

2023-02-22 11:25

Anna Lewandowska postanowiła wyjawić jeden ze swoich sekretów. Ukochana Roberta Lewandowskiego wyjawiła, jak dbać o swoją formę i sylwetkę przez wychodzenie z domu. Trenerka nie ma wątpliwości, że stosowanie się do jej porad może przynieść bardzo dobre wyniki. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Anna Lewandowska postanowiła zwrócić się do swoich fanów i zaproponować im coś, co może stanowczo pomóc w osiągnięciu dobrej formy i sylwetki. Okazuje się, że sposób Lewandowskiej jest banalny i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Nagranie opublikowane przez media społecznościowe żony kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski nie pozostawia wątpliwości. Efekty ćwiczeń mogą być piorunujące!

Anna Lewandowska zdradziła swoją tajemnicę. Efekty mogą być oszałamiające

Jak powiedziała Lewandowska, rekomenduje ona swoim obserwującym ćwiczenia z hantlami. Jak sama zapewnia, efekty tego ćwiczenia mogą przechodzić wszelkie wyobrażenia i bardzo pomóc we wzmocnieniu nawet całego ciała.

- Na dobry początek tygodnia - hantle Dlaczego warto z nimi ćwiczyć? Trening z takim obciążeniem możecie zrobić zarówno w domu, jak i na siłowni. Regularne ćwiczenia z hantlami pozwalają nam wzmocnić całe ciało, a także jego wybrane partie np. ramiona, brzuch czy pośladki. Poprawiają także równowagę oraz kordynację. - rekomenduje ćwiczenie Anna Lewandowska.

Sonda
Lubisz Annę Lewandowską?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze