ruszyła lawina

Arkadiusz Milik pokazał zdjęcie z wakacji z ukochaną i się zaczęło! Lawina ruszyła błyskawicznie, internauci nie dali o tym zapomnieć

2023-06-28 7:39

Po zakończeniu rozgrywek ligowych oraz ostatnich meczach reprezentacyjnych w tym sezonie, piłkarze rozjechali się wraz ze swoimi rodzinami na długo wyczekiwane wakacje. Arkadiusz Milik oraz jego partnerka Agata Sieramska wybrali się do Stanów Zjednoczonych, a dokładnie do Miami. Napastnik reprezentacji Polski postanowił pochwalić się swoją wycieczką w mediach społecznościowych, jednak nie mógł spodziewać się tego, co zaraz nadejdzie. Po zobaczeniu odpoczywającego i cieszącego się Milika, internauci ruszyli natychmiast.

Gdy tylko zakończyło się ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski, zawodnicy rozjechali się do swoich domów, aby rozpocząć długo oczekiwane wakacje i krótki okres, w którym mogą pozwiedzać dalsze zakątki świata lub po prostu odpocząć od codziennej rutyny. Nie inaczej jest w przypadku Arkadiusza Milika, który razem ze swoją partnerką Agatą Sieramską wybrał się do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do Miami. Chociaż, jak się okazuje, nie spodobało się to wielu fanom, którzy wciąć nie mogą zapomnieć i wybaczyć Polakom blamażu z Mołdawią. 

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska bawią się w Miami po blamażu Polski z Mołdawią. Wystarczyło jedno zdjęcie i internauci ruszyli

Już podczas ogłoszenia kolejnego towarzyskiego meczu reprezentacji Polski, który podopieczni selekcjonera Fernando Santosa rozegrają z Łotwą, rozgoryczeni kibice nie mieli zamiaru zostawić na piłkarzach suchej nitki i również pod ostatnim zdjęciem Milika z wakacji z ukochaną dali upust emocjom twierdząc, że napastnik biało-czerwonych tak naprawdę nie zasłużył na wakacje ani chwilę relaksu i cały czas powinien rozpamiętywać kompromitację, która miała miejsce na boisku w Kiszynowie przed kilkoma dniami. Zobaczcie sami, jakie słowa skierowali w stronę Milika widząc jego zdjęcie z Sieramską z wakacji, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze