Arkadiusz Milik, Ajax Amsterdam

Autor: CYFRASPORT Arkadiusz Milik, Ajax Amsterdam

Arkadiusz Milik Show! Dublet snajpera dla Ajaxu

2015-03-15 17:39

Arkadiusz Milik wciąż "w gazie" - w niedzielę Polak zdobył swoje kolejne dwie bramki dla Ajaxu Amsterdam. Ofiarą skuteczności napastnika padło SC Heerenveen. Oby tak skuteczny był w meczu kadry z Irlandią w Dublinie!

Milik rozpoczął strzelanie na wyjeździe - otworzył wynik w 6. minucie strzałem zza pola karnego, co powoli staje się jego "specialite de la maison".

Do przerwy ekipa De Boera prowadziła już 3:1, skończyło się 4:1. Polski snajper zakończył strzelanie w 67. minucie. W tym sezonie ekstraklasy holenderskiej ma na koncie już 11 trafień.

Arkadiusz Milik bez strzału, Ajax przegrał na Ukrainie

Po 27. kolejkach Ajax ma na koncie 59 punktów i jest drugi w tabeli. Obronić tytuł będzie jednak bardzo trudno - w tabeli prowadzi PSV Eindhoven, któe wyprzedza Ajax o 11 punktów. Trzeci jest Feyenoord Rotterdam, z dorobkiem 48 "oczek".

SC Heerenveen - Ajax Amsterdam 1:4 (1:3)