Arsenal - Newcastle, wynik 4:4. Wojciech Szczęsny puścił cztery gole!

2011-02-05 23:28

Coś niesamowitego! Po 26 minutach meczu Arsenal prowadził z Newcastle 4:0 i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Ale "Kanonierzy" tego spotkania nie wygrali! W drugiej połowie polski bramkarz Arsenalu, Wojciech Szczęsny dał się pokonać aż czterokrotnie i ostatecznie ten niezwykły mecz zakończył się remisem 4:4.

Walcott w pierwszej minucie, Djourou w trzeciej, van Persie w dziesiątej - i już mieliśmy 0:3 w meczu Newcastle - Arsenal Londyn. Gdy po kolejnych szesnastu minutach kolejny raz trafił van Persie, można było się tylko zastanawiać jak bardzo dotkliwą klęskę poniosą gospodarze.

Przeczytaj koniecznie: Reprezentacja Polski trenuje w Portugalii

Tymczasem w drugiej połowie stało się coś niezwykłego. Newcastle zdobyło cztery gole i mecz zakończył się podziałem puktów. Co ciekawe, Wojciech Szczęsny, który grał w bramce "Kanonierów" nie zawinił przy żadnej z bramek - koszmarnie spisała się defensywa gości.