Artur Boruc śpiewa: Hej Zagłębie Sosnowiec! [WIDEO]

2017-08-28 17:13 JWa
Artur Boruc
Autor: East News Artur Boruc interweniuje podczas meczu Tottenham Hotspur - Bournemouth 4-0. (15 kwietnia 2017 roku)

Artur Boruc jakiś czas temu ogłosił, że kończy karierę reprezentacyjną. Wygląda na to, że bramkarz Bournemouth wykorzystał trochę więcej wolnego czasu na... naukę śpiewu. Piłkarz na Facebooku podzielił się wideo, na którym ze znajomym śpiewają piosenkę ku chwale Zagłębia Sosnowiec. Trzeba przyznać, że Borucowi poszło naprawdę dobrze. Zobaczcie sami!

Gdyby Artur Boruc nie zrezygnował z gry w kadry, to bardzo możliwe, że w poniedziałek zacząłby zgrupowanie przed meczami eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią i Kazachstanem. Po sześciu kolejkach reprezentacja Polski jest w bardzo dobrej sytuacji. Biało-czerwoni mają na koncie szesnaście punktów i o sześć wyprzedzają Czarnogórę i najbliższego rywala. Jednak Boruc stwierdził, że ma dość i cieszy się swobodą. Wygląda na to, że w Bournemouth również dali mu trochę wolnego w związku z przerwą na mecze drużyn narodowych.

Bramkarz wykorzystał ten czas na spotkanie ze znajomymi. Efektem było nagranie wideo, które golkiper opublikował na swoim Facebooku. Na klipie wraz z kolegą i dwiema paniami śpiewa pieśń pochwalną ku czci Zagłębia Sosnowiec. Kibice tego klubu przyjaźnią się z fanami Legii Warszawa, która sercu Boruca jest niezwykle bliska. Czy piłkarz powinien zmienić branżę? Oceńcie sami!