Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek

Nie hamował się!

Boniek uderzył potężnie ręką w stół! Poszło o Lewandowskiego, nie jest w stanie się godzić na takie słowa

2023-09-27 15:38

Zbigniew Boniek postanowił zabrać głos w sprawie Roberta Lewandowskiego. Były szef Polskiego Związku Piłki Nożnej odniósł się do krytyków napastnika Barcelony i powiedział jasno, co sądzi o pomyśle odebrania opaski napastnikowi Barcelony. Padły mocne słowa.

Zbigniew Boniek jasno odniósł się do popularnego w ostatnim czasie tematu odebrania opaski Robertowi Lewandowskiemu. Były szef PZPN w mocnych słowach odniósł się do wszystkich krytyków napastnika kadry narodowej i powiedział jasno, co sądzi o wszystkich, którzy chcieliby odebrać "Lewemu" przywilej dowodzącego polską kadrą narodową. Nie hamował się w słowach.

Zbigniew Boniek ostro o krytykach Lewandowskiego. Nie zamierza tego ukrywać

Jak stwierdził Boniek za pośrednictwem mediów społecznościowych, Lewandowski funkcję kapitana kadry narodowej pełni od bardzo długiego czasu i nikomu przez te wszystkie lata to w zasadzie nie przeszkadzało. Jak podkreśla były szef Polskiego Związku Piłki Nożnej, napastnik Barcelony przez lata był bardzo istotną postacią dla kadry narodowej, więc wprowadzenie pewnej narracji, w myśl której Lewandowski miałby stracić opaskę, nosi wymiary obłędu.

- Przez 9 lat nikomu nie przeszkadzała opaska kapitana Roberta Lewandowskiego. Strzelał bramki, pomógł nam wygrać wiele meczów….Dzisiaj jakiś obłęd - oddaj opaskę itd… Co za ludzie - napisał Zbigniew Boniek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze