Fernando Santos

i

Autor: AP PHOTO Fernando Santos

Wskazał dwa nazwiska

Były reprezentant Polski radzi Santosowi. Tych piłkarzy powinien powołać, zero wątpliwości

2023-02-14 22:02

Fernando Santos był obecny na meczach Ekstraklasy i na własne oczy mógł przekonać się, jakim potencjałem dysponują kandydaci do gry w polskiej kadrze. Były reprezentant Polski, Michał Żewłakow, udzielił wywiadu portalowi "Gol24.pl", w którym powiedział, na jakie nazwiska powinien zwrócić uwagę Portugalczyk. Były gracz "Biało-Czerwonych" nie ma wątpliwości, że Ci piłkarze pomogli by reprezentacji.

Fernando Santos był gościem spotkań Ekstraklasy w trakcie ostatniej kolejki i oglądał spotkania Ekstraklasy. Jednym z nich było starcie między Legią a Cracovią, a Michał Żewłakow nie ma wątpliwości, że Portugalczyk powinien zwrócić uwagę na jednego z zawodników "Pasów", jak i "Wojskowych". Czy to własnie tych dwóch nazwisk powinniśmy spodziewać się na liście powołanych?

Michał Żewłakow radzi Santosowi. Na tych piłkarzy powinien zwrócić uwagę

Jak powiedział Żewłakow w rozmowie z portalem "Goal.24.pl", nazwiskami, którymi powinien zainteresować się Santos sa Karol Niemczycki z Cracovii, jak i Maik Nawrocki z Legii. Były obrońca kadry widzi w nich duży potencjał.

- Jeśli trener z Portugalii coś zapisywał, moim zdaniem do jego notesu powinny trafić dwa nazwiska, Maika Nawrockiego i Karola Niemczyckiego. Pierwszy dobrze wyprowadzał akcje, podłączał się do gry ofensywnej Legii, zdobył bramkę i zaliczył asystę drugiego stopnia przy golu Thomasa Pekharta. Młody bramkarz Cracovii także zaprezentował się z dobrej strony - stwierdził były reprezentant Polski.

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
Najnowsze