Tak zmieniał się Michniewicz jako selekcjoner reprezentacji Polski

i

Autor: AP

Nie hamował się!

Były reprezentant Polski uderzył potężnie w Czesława Michniewicza. Wskazał jego poważny błąd, nie ma wątpliwości

2023-01-02 8:20

Mimo że od zwolnienia Czesława Michniewicza z funkcji trenera piłkarskiej reprezentacji Polski minęło już trochę czasu, to postać szkoleniowca nadal wywołuje wielkie emocje. O błędach byłego już selekcjonera polskiej kadry postanowił powiedzieć były reprezentant Polski - Radosław Majdan, który nie ma wątpliwości względem tego, co Michniewicz robił źle.

Czesław Michniewicz pożegnał się z reprezentacją Polski. Mimo że były szkoleniowiec Legii i Zagłębia Lubin osiągnął z kadrą najlepszy wynik na mundialu od 36 lat i spełnił pokładane w nim cele, to prezes PZPN, Cezary Kulesza zadecydował, aby podziękować Michniewiczowi za współpracę. Były reprezentant Polski, Radosław Majdan, uderzył w byłego szkoleniowca Polaków w swoim felietonie w "Przeglądzie Sportowym", wskazując na największy błąd, jaki popełnił Michniewicz.

Czesław Michniewicz skrytykowany przez byłego reprezentanta Polski. Radosław Majdan nie ma wątpliwości

Były bramkarz Pogoni Szczecin, Polonii Warszawa, a także uczestnik mundialu w 2002 roku nie ma wątpliwości, że Michniewicz popełnił bardzo duże błędy w trakcie swojej pracy z reprezentacją Polski, a jednym z poważniejszych był bardzo agresywny kontakt z mediami, co przełożyło się dodatkowo na zły odbiór postaci Michniewicza wśród opinii publicznej.

-  Popełnił bardzo dużo błędów. Każdy kolejny selekcjoner, przygotowując swoją analizę, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że nie może popełnić tych błędów, które zdarzyły się jego poprzednikowi – mam tu na myśli kontakt z mediami, obrażanie się, skrajne wypowiedzi, odpyskiwanie. To zdarzyło się Michniewiczowi - powiedział Radosław Majdan.

Sonda
Czy Michniewicz był dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze