Cezary Kucharski

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Cezary Kucharski

Cezary Kucharski wytoczył POTĘŻNE DZIAŁA. Te słowa ZABOLĄ wielu. DRUZGOCĄCE argumenty

2020-12-18 21:27

Jednym z najbardziej znanych polskich menedżerów piłkarskich jest nie kto inny, jak Cezary Kucharski. O byłym piłkarzu ostatnio znowu zrobiło się głośno, ale nie za sprawą wielkich transferów, a poważnego konfliktu z byłym współpracownikiem, Robertem Lewandowskim. Kucharski postanowił przypomnieć o niektórych sprawach swoim oponentom i opublikował bardzo wymowny post.

Cezary Kucharski przez wiele lat był jednym z najgłośniejszych nazwisk w polskiej piłce. To on bowiem stał za kilkoma ważnymi transferami. Do niedawna mówiło się o nim zdecydowanie mniej, ale wszystko wróciło za sprawą konfliktu z Robertem Lewandowskim. W ich sporze chodzi o ogromne miliony, a co rusz wychodzą nowe informacje, które jedynie podgrzewają plotki dotyczące i samego menedżera, jak i jego sporu z najlepszym piłkarzem świata według FIFA.

TYLKO U NAS! Cezary Kucharski ujawnił zarobki Roberta Lewandowskiego! Szokujące ustalenia "Super Expressu"

I zapewne jeszcze przez długi czas będziemy słyszeli o nowych zeznaniach, czy też informacjach, które będą wychodzić na światło dzienne. Od momentu, kiedy opinia publiczna dowiedziała się o sporze Kucharskiego z Lewandowskim, na menedżera zaczęło się wylewać coraz więcej hejtu i niektórzy zapomnieli o tym, że to on stał za transferami kapitana reprezentacji Polski i do Borussii Dortmund i Bayernu Monachium.

Kucharski SZANTAŻOWAŁ Lewandowskiego DWA razy?! Na jaw wychodzą kolejne BRUDY, zrobiło się GORĄCO

Kucharski postanowił sam o tym przypomnieć. Na Twitterze opublikował dwa zdjęcia. Z szefami Bawarczyków oraz z Grzegorzem Krychowiakiem w siedzibie Sevilli. - Wielu próbuje deprecjonować moje osiągnięcia, podobno to modne w środowisku piłkarskim, ale powiedziałbym, że bardziej cecha narodowa. Dajcie znać, jak jakiś agent doprowadzi polskich piłkarzy na szczyt światowego futbolu i wygrają oni w tych klubach Ligę Mistrzów i Ligę Europy - napisał Kucharski. Z jego strony są to dość mocne argumenty, które na pewno zabolą hejterów. Jednak i tak wciąż będą pojawiać się negatywne komentarze pod jego adresem.

Tomaszewski znów BOLEŚNIE uderzył w Brzęczka. Sukces Lewandowskiego w tle | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze