Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Wybór coraz bliżej

Cezary Kulesza już tego nie ukrywa. O wszystkim opowiedział. Nadchodzą sądne dni dla kadry

2023-01-17 7:19

Kolejne dni stycznia mijają, a kibice wciąż nie wiedzą, kto zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że moment ogłoszenia nazwiska zbliża się wielkimi krokami i od ważnej decyzji dzielą już nas już tylko dni. Również Cezary Kulesza nie ukrywa, że cała sprawa powinna rozwiązać się do końca stycznia, a oferta do trenera została już wysłana.

Ponownie najważniejszą sprawą na początku roku jest wybór selekcjonera reprezentacji Polski. Przed rokiem PZPN ścigał się z czasem, bo wielkimi krokami zbliżały się baraże o mistrzostwa świata w Katarze. Teraz tego czasu jest nieco więcej, ale i tak nie można zwlekać do ostatniej chwili. Poszukiwania są już na bardzo zaawansowanym poziomie i być może już za kilka dni okaże się, kto poprowadzi kadrę w najbliższych miesiącach.

Kulesza powiedział to wprost. Przestał cokolwiek ukrywać

Wiele wskazuje na to, że po Czesławie Michniewiczu na ławkę trenerską reprezentacji Polski wróci zagraniczny szkoleniowiec. Mówi się przede wszystkim o trzech nazwiskach: Vladimir Petković, Paulo Bento i Herve Renard. Ostatnio zrobiło się głośno również o Stevenie Gerrardzie. Sam Cezary Kulesza w rozmowie z tvn24.pl przyznał, że jest w kontakcie z trzema trenerami i zdradził, że oferta została już wysłana i nie ukrywał, że do końca miesiąca nazwisko selekcjonera powinno być znane.

- Konkretnego dnia wyboru nowego selekcjonera nie podam, jak będziemy wszystko wiedzieli, to ogłoszę. Nie jest to ode mnie uzależnione, czekam na odpowiedź. Druga strona potrzebuje czasu, żeby podjąć decyzję. Chce się zastanowić, musi zaakceptować nasze warunki, ewentualnie w tych warunkach coś zmienić. Myślę, że do końca miesiąca sprawa powinna się wyjaśnić - wyjawił prezes PZPN.

Sonda
Skąd powinien pochodzić selekcjoner reprezentacji Polski?
Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze