Cezary Kulesza na gorąco po gali Złotej Piłki. Zwrócił uwagę na kluczową sprawę [TYLKO U NAS]

2021-11-29 23:33

Robert Lewandowski w plebiscycie "France Football" zajął drugie miejsce. Złota Piłka trafiła w ręce Leo Messiego. Jak zwykle nie brakowało kontrowersji i wielu kibiców w Polsce czuje niedosyt, że to nie Lewandowski zdobył prestiżową nagrodę. Po gali wyniki na gorąco dla "Super Expressu" skomentował również prezes PZPN, Cezary Kulesza. Zwrócił uwagę na istotną kwestię.

Tygodnie dywagacji, mnóstwo plotek i w końcu wszystko się wyjaśniło. Gala Złotej Piłki 2021 za nami. Emocje były do samego końca. Mimo że od kilku dni mówiło się o zwycięstwie Leo Messiego w tegorocznym plebiscycie, kibice wierzyli, że są to tylko plotki, a oficjalne wyniki będą korzystne dla kapitana reprezentacji Polski. Tak się jednak nie stało.

Robert Lewandowski zabrał głos po porażce z Leo Messim w Złotej Piłce! Zwrócił uwagę na pomijaną kwestię

Cezary Kulesza o Złotej Piłce. Poruszył ważną kwestię

Po raz siódmy w karierze triumfował reprezentant Argentyny. Sam Messi przyznał, że w ubiegłym roku Lewandowski zasługiwał na to wyróżnienie. Wyniki plebiscytu "France Football" na gorąco skomentował również Cezary Kulesza. - Robert jest obecnie najlepszym piłkarzem świata i w pełni zasłużył na Złotą Piłkę w tym roku. Zresztą tak samo jak w roku poprzednim kiedy to niesprawiedliwie odwołano plebiscyt i nagrody nie przyznano w ogóle - powiedział prezes PZPN.

Niewiarygodne o ile Lewandowski przegrał z Messim Złotą Piłkę. Szok, jak niewiele brakowało

- Mówił o tym nawet Leo Messi odbierając nagrodę zwracając się bezpośrednio do Roberta. Na tą niesprawiedliwość zwraca uwagę także wielu inny wybitnych zawodników z przeszłości z Garrym Linekerem na czele - przyznał Kulesza. Mimo wszystko sternik polskiej piłki zwrócił uwagę na ważną kwestię.

Kulesza skomentował wyniki Złotej Piłki

- Niezależnie od tego, że dzisiaj towarzyszy nam pewne uczucie niedosytu to warto pamiętać, że drugie miejsce Lewego to i tak najwyższe miejsce polskiego piłkarza w historii plebiscytu France Football! Wielkie gratulacje Robert za to co osiągnąłeś i to jakim jesteś piłkarzem i człowiekiem - dodał Kulesza.

- Jestem przekonany, że Robert otrzyma jeszcze niejedną ważną nagrodę za swoje osiągnięcia piłkarskie ze Złotą Piłką na czele. Do czego mocno przyczynią się również jego ważne bramki dla reprezentacji Polski, którą poprowadzi do kolejnych wielkich turniejów - przyszłorocznych mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy w 2024 r. - podsumowuje prezes PZPN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze