Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zabrał głos po porażce z Leo Messim w Złotej Piłce! Zwrócił uwagę na pomijaną kwestię

2021-11-29 23:27

Robert Lewandowski w ostatni poniedziałek listopada oficjalnie zajął drugie miejsce w plebiscycie na Złotą Piłkę 2021. Polak na samym szczycie przegrał z Leo Messim, który zgarnął siódme już takie wyróżnienie w karierze. Po wszystkim gracz postanowił zabrać głos publicznie zwracając uwagę na nieco pomijaną kwestię.

Nie o takiej ceremonii wręczenia Złotej Piłki marzyli polscy kibice. Mimo tego, że zwycięstwo Leo Messiego w kuluarach zapowiadane było już wcześniej, to jednak polscy kibice wierzyli, że to wszystko się zmieni i po triumf ostatecznie sięgnie Polak. Pomimo faktu porażki, która z pewnością nieco rozgoryczyła tak ambitnego sportowca jak kapitan reprezentacji Polski, zawodnik zdobył się na Twitterze na bardzo ładny komentarz do całej sytuacji.

ZOBACZ TEŻ: Leo Messi po wygraniu Złotej Piłki zwrócił się bezpośrednio do Roberta Lewandowskiego! Co za słowa

"Gratulacje dla Leo Messiego i Alexii Putellas, zwycięzcom Złotej Piłki 2021, gratulacje również dla wszystkich nominowanych piłkarzy. Wygrałem nagrodę Napastnika Roku, a nie ma zawodnika, który może zgarnąć indywidualną nagrodę bez silnej drużyny i lojalnych fanw za swoimi plecami. Dziękuję za wsparcie" - napisał Robert Lewandowski zwracając uwagę, jak bardzo całe otoczenie pomogło mu dojść do miejsca, w którym się aktualnie znajduje.

Gala Złotej Piłki 2021 przeszła do historii - "Lewy" to oficjalnie drugi najlepszy piłkarz na świecie.

Andrzej Wasilewski o konwencji WBC w Meksyku
Najnowsze