Michał Probierz

i

Autor: Cyfra Sport Michał Probierz

Sprawdź swoją wiedzę!

Co wiesz o Michale Probierzu? Sprawdź swoją wiedzę na temat selekcjonera! QUIZ dla prawdziwych fanów reprezentacji!

2023-09-21 13:12

Michał Probierz został mianowany trenerem reprezentacji Polski i to jemu w udziale przypadnie próba awansu z kadrą na piłkarskie mistrzostwa Europy. Nowy trener "Biało-Czerwonych" wzbudza wielkie emocje, a teraz możecie sami sprawdzić, ile wiecie na temat szkoleniowca!

Michał Probierz stanie przed wyjątkowo ciężkim wyzwaniem. Nowy szkoleniowiec Polaków ma za zadanie awansować do finałów mistrzostw Europy, a także przejść eliminację do mundialu w USA, Kanadzie i Meksyku. Będziemy świadkami dużych piłkarskich emocji, a Ty już teraz możesz sprawdzić, co wiesz o nowym selekcjonerze "Biało-Czerwonych". Wszystko w naszym quizie, zapraszamy do zabawy!

Sprawdź, ile wiesz o Michale Probierzu! Specjalny quiz o nowym selekcjonerze

Pierwszymi sprawdzianami Michała Probierza w roli selekcjonera będą starcia z Mołdawią i Wyspami Owczymi. Aby spełnić cel, jakim jest awans do EURO, trzeba koniecznie wygrać te spotkania. Probierz wyjawił na konferencji prasowej nadzieję, że uda mu się dokonać tego rezultatu i miejmy nadzieję, że odniesie sukces. A czy wy odniesiecie sukces sprawdzając swoją wiedzę o Michale Probierzu? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie i przekonaniu się na własne oczy, czy postać nowego selekcjonera jest dla was tajemnicza! Na te pytania powinien odpowiedzieć każdy fan polskiej piłki!

QUIZ. Ile wiesz o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski Michale Probierzu?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Michał Probierz na stanowisku trenera kadry narodowej zastąpił...
Michał Probierz, Cezary Kulesza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze