Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

Przeciąganie liny

Co z przyszłością Fernando Santosa?! Pojawiły się przecieki. Takie decyzje zapadły

2023-09-12 11:51

We wtorkowe przedpołudnie doszło do spotkania Fernando Santosa z prezesem PZPN, Cezarym Kuleszą. Rozmowy na najwyższym szczeblu spowodowane były fatalnymi wynikami kadry w eliminacjach do mistrzostw Europy. Wydawało się, że Santos we wtorek może stracić swoją posadę, ale okazuje się, że ostateczne decyzje jednak nie zapadły.

Przyjście Fernando Santosa zostało przyjęte z entuzjazmem przez kibiców i dziennikarzy. Wszak Portugalczyk to najbardziej utytułowany trener, jaki pracował z ekipą biało-czerwonych. Czas eliminacji do Euro 2024 miał być momentem, w którym Santos dokona dużych zmian w zespole i przygotuje go na turniej. Zwłaszcza, że Polacy trafili do "słabej" grupy i awans wydawał się być pewny. I jak zwykle rzeczywistość okazała się bardziej brutalna niż założenia.

Sonda
Kto powinien zastąpić Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski?

Trudne rozmowy z Santosem. Decyzje nie zapadły

Biało-czerwoni w pięciu meczach zdobyli zaledwie sześć punktów i między innymi doznali kompromitującej porażki z Mołdawią. Styl drużyny jest wręcz fatalny i nie widać nadziei, żeby miało się to zmienić. Co najgorsza, wyjście z grupy jest już czysto teoretyczne, bo znów musielibyśmy liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach i ratunkiem pozostają baraże z Ligi Narodów.

Marek Papszun nie zostanie trenerem Polski? Media ujawniają szokujące szczegóły, ucieknie mu posada?

Wszystko to doprowadziło do zachwiania pozycji Fernando Santosa w kadrze. O możliwym zwolnieniu Portugalczyka mówiło się już przed meczem z Albanią, a we wtorek doszło do rozmów między selekcjonerem a PZPN. Wydawało się, że zapadną ostateczne decyzje, ale jak podają media, na razie takowych nie ma. Kolejne spotkanie ma się odbyć jeszcze w tym tygodniu.

Futbologia Extra, odc. 6
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze