Galeria paparazzi

Czesław Michniewicz marznie na lotnisku czekając na taksówkę. Skwaszona mina, marzy o tropikach w Katarze? [ZDJĘCIA]

2022-10-10 18:29

Polscy piłkarze mają prawo być zadowoleni! Czesław Michniewicz (52 l.) wrócił na lotnisko w Gdańsku po losowaniu eliminacji mistrzostw Europy 2024. Choć we Frankfurcie humory dopisywały, to po powrocie mina była już skwaszona. Marznął w pięciostopniowym chłodzie, marznąc czekając na taksówkę. Głową jest już w Katarze, chyba ciałem także wolałby tam być. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Czesław Michniewicz (52 l.) tryskał humorem we Frankfurcie. Nic dziwnego! W eliminacjach Euro 2024 trafiliśmy na grupę marzeń. Po powrocie do Gdańska uśmiechu na twarzy już nie uświadczyliśmy. Skwaszona mina selekcjonera to pokłosie długiego oczekiwania na powrót z lotniska i... nieprzyjemny chłód. Michniewicz z pewnością wolałby być teraz w Katarze. Selekcjoner wylądował w Trójmieście bardzo późnym wieczorem i ma prawo być zmęczonym. Kibice bombardowali nasz zespół przewidywaniami, że wyjazd na piąte mistrzostwa Europy mamy już w kieszeni. Michniewicz nie chce dzielić skóry na niedźwiedziu i przypomina, że najpierw czekają nas jeszcze mistrzostwa świata.

Jan Tomaszewski szczerze o eliminacjach EURO 2024. Jasne stanowisko, nie wyobraża sobie innego scenariusza

Losowanie el. Euro 2024: Czesław Michniewicz marzł na lotnisku. Wolałby być już w Katarze?

Michniewicz z pewnością wolałby być nie tylko myślami, ale i ciałem w Katarze. Selekcjoner wrócił z losowania do kraju i w temperaturze 5 stopni Celsjusza stał i czekał na taksówkę. Zniecierpliwiony spoglądał na zegarek, ale w końcu pojawiła się "taryfa", która odwiozła go do domu.

Polska zagra sparing z gigantem? Michniewicz po wstępnych rozmowach! Znamy szczegóły

Wyjazd do Niemiec zakończył się sukcesem. Oby tak samo dobrze udało się przygotować taktykę na Arabię Saudyjską, Argentynę i Meksyk! Wtedy na pewno zobaczymy Michniewicza na ławce trenerskiej także podczas eliminacji Euro.

Sonda
MŚ Katar 2022 - Polska wyjdzie z grupy?
Jan Tomaszewski radzi Czesławowi Michniewiczowi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze