Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Tomaszewski

Nie ma wątpliwości!

Jan Tomaszewski szczerze o eliminacjach EURO 2024. Jasne stanowisko, nie wyobraża sobie innego scenariusza

2022-10-10 10:28

Jan Tomaszewski wziął udział w specjalnym łączeniu z czytelnikami "Super Expressu" i w programie "Futbologia" powiedział o tym, czy Polacy awansują z grupy eliminacji EURO 2024. Tomaszewski ma jasny komentarz i nie wyobraża sobie innego scenariusza. Jego słowa mówią wszystko.

Jan Tomaszewski wziął udział w specjalnym łączeniu z widzami i czytelnikami "Super Expressu", w którym podsumował eliminacje grup eliminacyjnych do mistrzostw Europy w 2024 roku. Zdaniem byłego bramkarza reprezentacji Polski, nie ma innej opcji, aby Polska nie awansowała z tej grupy i zakłada, że nawet jeśli piłkarze kadry będą grali słabo, to sam Robert Lewandowski stanowczo pomoże w tym, aby znaleźć się na czempionacie Starego Kontynentu.

Jan Tomaszewski podsumował losowanie grup eliminacyjnych EURO 2024. Stanowcze stanowisko legendy polskiej kadry

W trakcie specjalnego łączenia z "Super Expressem" Jan Tomaszewski postanowił skrytykować metody losowania grup eliminacyjnych, wskazując przeważającą rolę Ligi Narodów UEFA w ustawianiu koszyków. Mimo wszystko Tomaszewski zgadza się z tym, że grupa, w której Polska znalazła się u boku Czechów, Albanii, Wysp Owczych i Mołdawii jest w zasięgu naszej drużyny i jest zdania, że nawet jeśli drużyna nie będzie grać dobrze, to Robert Lewandowski sam w sobie przeważy o losach awansu.

- Dla mnie grupa, z której musimy wyjść. Nawet jeśli nie będziemy mieli drużyny, to Robert Lewandowski poprowadzi naszych chłopców do awansu. Bo jeśli nawet będą jakieś problemy z Czechami, bo mogą być, bo oni mają drużynę, to z innymi nie powinno być kłopotu - powiedział Jan Tomaszewski w trakcie specjalnego łączenia z "Super Expressem".

Sonda
Czy Jan Tomaszewski nadawałby się na selekcjonera reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze