Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Jan Tomaszewski boi się o Roberta Lewandowskiego. Porównał go do Messiego, to nie może się tak zakończyć!

2022-07-18 10:48

Jan Tomaszewski postanowił udzielić "Super Expressowi" wywiadu na temat najgłośniejszego piłkarskiego wydarzenia w Polsce, jakim był transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony. O ile sam Tomaszewski jest do ruchu Polaka nastawiony dość entuzjastycznie, o tyle ma on jednak pewną obawę. Tomaszewski porównał sytuację Messiego i kapitana reprezentacji Polski i to się wprost nie może tak skończyć!

Jan Tomaszewski postanowił powiedzieć o transferze Roberta Lewandowskiego. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski wyraża się na temat samego przejścia kapitana reprezentacji Polski pozytywnie, ale ma też pewną obawę względem tego transferu. Tomaszewski porównał Lewandowskiego do Messiego i miejmy nadzieję, że tak to się nie zakończy!

Marta Linkiewicz wróci do oktagonu! Hit na Fame MMA 15, dojdzie do wielkiego rewanżu

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego. To nie może się tak skończyć!

Jak mówi Tomaszewski, wierzy w to, że Robert Lewandowski dojdzie do dobrej formy w trakcie swojego pobytu w Barcelonie i szybko wkomponuje się w zespół z Camp Nou. Jak twierdzi były bramkarz reprezentacji Polski, istnieje jednak pewna obawa i przywołuje tu przykład Leo Messiego, który był prawdziwą gwiazdą w Barcelonie, a po odejściu do PSG stanowczo spuścił z tonu.  Tomaszewski ma pewną obawę, że z Lewandowskim odchodzącym z Bayernu może być podobnie.

To jest kapitalne pytanie. Zauważmy, że Messi jest najlepszym piłkarzem XXI wieku i w Barcelonie wiązał nogami krawaty. Przeszedł do PSG i zderzył się z rzeczywistością i nie umie się tam odnaleźć - mówi Tomaszewski.

Lewandowscy nie zamieszkają w Barcelonie! Malownicza mieścina nad morzem, to turystyczny raj osób LGBT

Aby zobaczyć, jak wyglądał jeden z ostatnich treningów Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium, przejdź do galerii poniżej.

To musi zrobić Lewandowski w Barcelonie. Tomaszewski zwraca szczególną uwagę

Jak mówi Jan Tomaszewski, Robert Lewandowski musi wprost wkomponować się w nowy zespół, a także popracować nad pewnymi elementami gry, które charakteryzują katalońską ekipę.

Robert musi jak najszybciej wkomponować się w ten zespół i zaufać nowym kolegom. Trenuje ich Xavi i właśnie on z Iniestą wprowadzili tiki-takę. Lewandowski będzie nie tylko wykańczającym akcje, ale także będzie musiał się cofnąć i brać udział w rozgrywaniu piłki - przekonywał.

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego
Najnowsze