Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna i Robert Lewandowscy

Tam zamieszka Lewy!

Lewandowscy nie zamieszkają w Barcelonie! Malownicza mieścina nad morzem, to turystyczny raj osób LGBT

2022-07-18 10:11

Robert Lewandowski został piłkarzem Barcelony po trwającej dwa miesiące sadze transferowej. Najlepszy piłkarz świata przebywa obecnie w Miami, gdzie rozpoczął się obóz przygotowawczy "Dumy Katalonii". W mediach pojawiają się kolejne informacje o przenosinach Polaka do Hiszpanii. Jak informował już wcześniej Gerard Romero, Lewandowscy nie zamieszkają w Barcelonie.

Największy transfer w historii polskiego futbolu stał się faktem! Robert Lewandowski przeniósł się z Bayernu Monachium do Barcelony, wskakując na nowy poziom marketingowy. Nasz supersnajper będzie chciał strzelać gola za golem w ekipie "Dumy Katalonii". Lewandowski będzie musiał dobrze czuć się w mieście znajdującym się niedaleko Morza Śródziemnego. Dziennikarz Gerard Romero w rozmowie z portalem Meczyki.pl już jakiś czas temu przyznawał, że najlepszy piłkarz świata nie zamieszka w stolicy regionu, a w innej, pobliskiej miejscowości.

Tak będzie wyglądał pierwszy dzień Roberta Lewandowskiego w Barcelonie! Znamy dokładny plan, ostra harówka

Tam mają zamieszkać Lewandowscy! Pomóc w tym miała siostra piłkarza

Świetnie orientujący się w sprawach Barcelony dziennikarz poinformował, że siostra Lewandowskiego pomogła znaleźć bliskim dom w okolicach Barcelony, w miejscowości Sitges. - Milena Lewandowska, siostra Roberta, sprawdzała domy w okolicach miasta - mówił już 14 lipca.

Zobacz pierwsze zdjęcia Roberta Lewandowskiego w koszulce Barcelony w galerii poniżej.

Lewandowscy zamieszkają w Sitges? Z tego znane jest miasto

Miejscowość Sitges znajduje się około 35 kilometrów od Barcelony, więc z pewnością Polak nie będzie miał daleko na treningi na Camp Nou. Nie brakuje tam wielu barów i malowniczych plaż. Miejscowość znajduje się między górami a morzem. Nie brakuje pól golfowych czy obiektów żeglarskich. Media wspominają także o prestiżowej szkole dla dzieci.

Tomasz Kłos o transferze Lewandowskiego. Zwraca uwagę na prywatne wątki życia Lewego, to było zaplanowane

Właśnie na ten czynnik Lewandowski wskazywał w wywiadzie dla "Bilda". - Chciałem zagrać w innej lidze niż Bundesliga. Już dawno temu podjąłem tę decyzję. Ale muszę podkreślić, że była to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Chciałem zamieszkać w innym miejscu, odkryć z rodziną coś nowego. Moja córka, Klara, w przyszłym roku pójdzie do szkoły, więc musieliśmy podjąć tę decyzję. Gdybyśmy nie zrobili tego teraz, prawdopodobnie już nigdy nie byłoby okazji. To była życiowa szansa - mówi napastnik reprezentacji Polski.

QUIZ. Co wiesz o Robercie Lewandowskim? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Sitges jest także czołowym miejscem jeżeli chodzi o turystykę osób LGBT w Hiszpanii. Jak informuje "Encyklopedia LGBT", co roku w lutym odbywa się tam karnawał, na który zjeżdżają się ludzie z całego świata. - Bawią się nieprzerwanie przez kilka dni - czytamy. To właśnie tam znajduje się też La Bassa Rodona - jak informuje TravelGay.com, główna gejowska plaża w Sitges.

Miasto jest jednym z dobrych miejsc na spędzenie weekendu. Teraz z pewnością zjeżdżać do niego będą także kibice futbolu, którzy będą liczyli na łut szczęścia i spotkanie Roberta Lewandowskiego w malowniczych uliczkach.

Tak będzie wyglądał pierwszy dzień Roberta Lewandowskiego w Barcelonie! Znamy dokładny plan, ostra harówka

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Mistrz świata Fajdek: najważniejsze, że zamknąłem niektórym mordki!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze