Czesław Michniewicz topi smutki przez słomkę

i

Autor: PAPARA07

Czesław Michniewicz na fikuśnym drinku z żoną. Tak topi smutki po porażkach Polaków. Mamy zdjęcia paparazzi

2022-06-17 14:43

Posępna, smutna twarz Czesława Michniewicza (52 l.) od razu rzucała się w oczy klientom modnej, trójmiejskiej restauracji. Selekcjoner reprezentacji Polski wyskoczył z rodziną na drinka, ale z jego oblicza od razu dało się wyczytać zatroskanie i strapienie. Jak dobrze, że są drinki z lodem, w których można zatopić smutki po dwóch przykrych porażkach z Belgią w Lidze Narodów… Zobaczcie poniżej GALERIĘ ZDJĘĆ z wypadu Michniewicza na drinka.

Czesław Michniewicz wybrał się z żoną na drinka

Pierwsza połowa czerwca nie była łatwa dla Michniewicza. Z czterech meczów Ligi Narodów jego reprezentacja wygrała tylko jeden i zdobyła zaledwie cztery punty. Szczególnie dwie porażki z Belgią musiały mocno zdołować naszego selekcjonera. Choć w grze reprezentacji były dobre momenty, to ogólny odbiór ze strony kibiców jest na pewno negatywny. Dlatego Michniewicza z pewnością musiało cieszyć wsparcie, które otrzymywał od fanów na ulicach Gdyni. Kiedy trener spacerował z żoną nadmorską promenadą, kibice raz po raz zaczepiali go. Czesław chętnie robił sobie z nimi zdjęcia, ale widać było, że próbuje zakryć smutek lekkim uśmiechem. Po krótkim spacerze Michniewicz postanowił wraz z żoną Grażyną i synem Mateuszem poszukać wytchnienia w jednej z restauracji położonej tuż nad samym morzem. Selekcjoner zamówił popularnego wśród młodzieży drinka, którego z wolna sączył przy użyciu słomki. Kiedy drink się skończył, syn Michniewicza ruszył do baru i przyniósł kolejne takie same napoje. Michniewicz w gronie najbliższych czuł się świetnie i niekiedy żartował, ale nie dało się nie zauważyć również dużego zatroskania na jego twarzy. Nic jednak dziwnego, do mundialu zostało już zaledwie pięć miesięcy, a w jego notesie zapewne więcej znaków zapytania, niż odpowiedzi. Zdjęcia z wypadu Michniewicza na drinka zobaczycie w GALERII PONIŻEJ.

Grzegorz Krychowiak upodlony przez Rosjan. Porównali go do pudla, padły jeszcze brutalniejsze słowa

Sonda
Czy Polacy odniosą sukces na mundialu w Katarze?

Kadra Michniewicza szykuje się na mundial

Czesław Michniewicz będzie miał teraz twardy orzech do zgryzienia, bo z dużej grupy powołanych piłkarzy, będzie musiał wyselekcjonować 26-osobową kadrę na mundial w Katarze. Niektóre nazwiska już można wpisać na listę, ale są piłkarze, którzy do ostatniej chwili będą walczyć o wyjazd na mundial. Wśród graczy, którzy zbliżyli się do wyjazdu na mundial, są bez wątpienia Nicola Zalewski czy Jakub Kiwior, a sytuacja stała się trudniejsza dla Karola Linettego czy Marcina Kamińskiego. Trzeba jednak pamiętać, że do mundialu wiele może się zmienić i nie można wykluczać, że ktoś last minute wskoczy do kadry.

Wojciech Szczęsny zapowiedział koniec! Nie pozostawił cienia wątpliwości, wyraził się jasno

Robert Lewandowski po meczu Polska-Belgia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze