Selekcjoner szykuje się na mundial

Czesław Michniewicz nawet do Rzeszowa lata biznesklasą. Namiętny pocałunek z żoną na do widzenia

2022-10-11 15:09

Selekcjoner Czesław Michniewicz zwołał specjalne posiedzenie sztabu szkoleniowego przed mundialem w Katarze. Na mini-zgrupowanie przemierzył cały kraj. Szef polskiej kadry wyruszył z Gdańska aż do Arłamowa. Na Podkarpaciu do niedzieli będzie rozpracowywał ekipy z Argentyny, Meksyku i Arabii Saudyjskiej.

Wyruszył z Gdańska, gdzie czule pożegnała go żona Grażyna, następnie w Warszawie przesiadł się w samolot do Rzeszowa. Stamtąd prosto do Arłamowa. Michniewicz wybrał właśnie Arłamów, by uciec od zgiełku i w ciszy popracować. Podczas najbliższych dni pójdą w ruch segregatory z notatkami, którymi selekcjoner chwalił się w internecie. Teraz przed nim godziny analiz i setki rozmów z asystentami. Oby zgrupowanie zakończyło się sukcesem.

Były reprezentant Polski nie ma wątpliwości przed el. Euro 2024: będą się nas bać

Hotel Arłamów jest oczywiście znakomicie znany ludziom polskiej piłki. To właśnie tam reprezentacja Polski przygotowywała się do EURO 2016 we Francji oraz mistrzostw świata w Rosji dwa lata później 2018. Arłamów był również bazą młodzieżówki do lat 21 przed mistrzostwami Europy w 2017 roku, które były rozgrywane w Polsce.

Były prezes PZPN stanął w obronie polskiego sędziego. Ostry komentarz, nie gryzł się w język!

PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze