Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Losowanie el. Euro 2024

Czesław Michniewicz wskazał grupę śmierci. Tych rywali nie chce! Losowanie el. Euro 2024 już o krok

2022-10-08 17:07

Już w niedzielę 9 października dojdzie do losowania el. Euro 2024. Polacy poznają kolejnych rywali jeszcze przed listopadowo-grudniowymi mistrzostwami świata w Katarze. Czesław Michniewicz wskazał na grupę śmierci przed losowaniem eliminacji mistrzostw Europy Niemcy 2024. To jego zdaniem najwięksi i najtrudniejsi rywale.

Nadchodzi losowanie eliminacji mistrzostw Europy 2024. Najlepsze zespoły Starego Kontynentu zjadą się w Niemczech, by rywalizować między sobą o tytuł mistrza Europy. 9 października Polacy poznają swoich rywali. We Frankfurcie odbędzie się losowanie grup eliminacji. Czesław Michniewicz został zapytany przez redakcję „Interii” o to, jak wygląda jego grupa śmierci. Selekcjoner postanowił się nieco pobawić i pożartować. Nie od dziś wiemy, że nasz szkoleniowiec ma duży dystans do świata.

Losowanie el. Euro 2024: Michniewicz wskazał grupę śmierci. Nieco… zarymował!

Czesław Michniewicz w rozmowie z „Interią” przyznał, że jego grupa śmierci wygląda dość ciekawie. Selekcjoner przyznał, że przyjmie wyniki losowania el. Euro 2024 z dużą pokorą. - Trzeba przyjąć to, co los da. Myślę, że losowanie, tak jak zawsze, będzie dobre dla Polaków. Pod takim jednak warunkiem, że trzeba wygrywać mecze – mówił w rozmowie z „Łączy Nas Piłka”.

Jak wygląda grupa śmierci naszego selekcjonera? - Polska, Anglia, Szwecja, Grecja. Również dlatego, żeby się dobrze rymowało – zażartował Czesław Michniewicz. Z pewnością z tymi rywalami nie byłoby łatwo o punkty. Historia pokazała, że bylibyśmy w stanie jednak walczyć z nimi o wyjazd na Euro.

Kiedy losowanie eliminacji Euro 2024?

Losowanie grup eliminacyjnych Euro 2024 już w niedzielę 9 października. Uroczysta ceremonia zaplanowana jest we Frankfurcie. To tam Polacy poznają rywali w walce o wyjazd na mistrzostwa Europy. Początek uroczystości losowania eliminacji Euro 2024 o godzinie 12:00. Relacja na żywo na Sport.se.pl!

Sonda
Czy Biało-Czerwoni zasłużyli na miejsce w pierwszym koszyku w losowaniu eliminacji EURO 2024?
Jan Tomaszewski radzi Czesławowi Michniewiczowi
Najnowsze