Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfrasport Cezary Kulesza

Duże problemy!

Duże problemy Cezarego Kuleszy? Znany dziennikarz ujawnił szczegóły, czarne chmury nad głową prezesa!

2023-12-10 11:59

Cezary Kulesza może mieć przed sobą bardzo nieprzyjemny czas w roli prezesa PZPN? Według ustaleń znanego dziennikarza, szef piłkarskiej centrali w Polsce ma tracić poparcie współpracowników. Jeśli te słowa są prawdziwe, Kulesza powinien się martwić.

Cezary Kulesza może zmagać się z niemałymi problemami? Według informacji Tomasza Włodarczyka z "meczyki.pl", szef PZPN traci poparcie w strukturach związku. Słowa Włodarczyka nie pozostawiają wątpliwości. Nie wygląda to dobrze!

Cezary Kulesza nie ma łatwo w PZPN? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Jak stwierdził Tomasz Włodarczyk, Kulesza traci poparcie w strukturach związkowych i na chwilę obecną nie może liczyć na dużą ilość wsparcia.

- - Część zarządu, ludzi w PZPN i w polskiej piłce ma już dość tej kadencji. Nie wystarczy chwalenie się budżetem. W Jachrance dojdzie do spotkania klubów Ekstraklasy. Można usłyszeć, że Cezary Kulesza traci poparcie wśród baronów i ligi - przekazał Tomasz Włodarczyk w programie "meczyki.pl" na YouTube.

-  Marek Papszun nie chciał przyjąć zaproszenia do Szkoły Trenerów PZPN, bo nie chce mieć nic wspólnego z obecnymi władzami po tym, jak wyglądała rekrutacja na posadę selekcjonera. Czuł, że to od początku była farsa i przedstawienie. Taka sytuacja też pokazuje, w jakim miejscu jest PZPN - powiedział Włodarczyk.

Najnowsze