Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Duże problemy Grzegorza Krychowiaka! Nie będzie mógł opuścić Rosji? Niepokojące doniesienia

2022-06-07 16:28

Grzegorz Krychowiak będzie miał problem, aby zmienić barwy klubowe? Mimo że piłkarz przez ostatnie pół roku grał w AEK Ateny, to teraz wrócił do klubu, który jest jego formalnym pracodawcą, a więc FK Krasnodar. Rosyjskie media, jak też dyrektor sportowy drużyny - Aram Fundukyan, donoszą, że rozstanie Polaka z przedstawicielem rosyjskiej ekstraklasy może być bardzo ciężkie.

Grzegorz Krychowiak będzie miał problem ze zmianą pracodawcy? Mimo że to Polak miał być jednym z inicjatorów buntu w szatni rosyjskiej drużyny po aneksji Rosjan na terytorium Ukrainy i poszedł na wypożyczenie do AEK Ateny, to niewykluczone, że w następnym sezonie będzie zmuszony do pozostania w swoim klubie. Jak donoszą rosyjskie media, klub Krasnodaru nie chce się pozbywać byłego pomocnika PSG i Sevilli, a sam dyrektor sportowy rosyjskiej drużyny przekonuje, że Krychowiak dopełni swoich zobowiązań kontraktowych.

Iza Małysz w końcu się doczekała. Minęło wiele miesięcy, teraz już nie mogła się powstrzymać

Grzegorz Krychowiak nie wyjedzie z Rosji? Klub może wymusić jego pozostanie

Sprawa Krychowiaka przez ostatnie miesiące elektryzowała kibiców w Rosji. Gracz miał zainicjować bunt po aneksji Władimira Putina na terytorium Ukrainy, co sprawiło, że z klubem z Krasnodaru zaczęli żegnać się poszczególni obcokrajowcy. Jednym z nich był Grzegorz Krychowiak, który wybrał grę dla AEK Ateny na zasadach wypożyczenia. Teraz jednak zawodnik może mieć problem, aby zmienić barwy klubowe, gdyż jego kontrakt z drużyną jest ważny, a sami włodarze Krasnodaru nie chcą dać mu szansy na zmianę barw.

Iga Świątek ma specjalną misję. Powiedziała o dzieciach, ma nadzieję, że to zrobią

Aby zobaczyć zdjęcia nowej "stylówki" Grzegorza Krychowiaka, przejdź do galerii poniżej.

Krasnodar chce zatrzymać Krychowiaka. Będzie zmuszony opuścić reprezentację

Z racji faktu, że Krasnodar zaczyna właśnie przygotowania do nowego sezonu, Polak będzie najprawdopodobniej zmuszony do tego, aby przedwcześnie opuścić zgrupowanie reprezentacji Polski. O przyszłości Krychowiaka powiedział także sam dyrektor sportowy rosyjskiego klubu, który zaznacza, że pomocnik ma dokończyć swój kontrakt w klubie. 

-  Ma ważną umowę z klubem. Musi wywiązać się ze swoich zobowiązań - stwierdził Aram Fundukyan dla rosyjskich mediów.

Grzegorz Krychowiak po meczu z Walią
Sonda
Czy lubisz Grzegorza Krychowiaka?
Najnowsze