Robert Lewandowski, FC Barcelona

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Lewy gwiazdą FIFA 23

EA Sports doceniło Roberta Lewandowskiego. Znalazł się w elitarnym gronie

2022-09-13 17:34

Fani piłkarskiej symulacji czekają na premierę gry FIFA 23. Od kilku tygodni do internetu przedostają się coraz ciekawsze obrazki, które uchylają nieco rąbka tajemnicy. Kanały społecznościowe PKO BP Ekstraklasy już przedstawiły „rating” najlepszych piłkarzy. Wiemy też, kogo eksperci EA Sports ocenili najwyżej w najnowszym wydaniu. Aż pięciu piłkarzy ma mieć 91 punktów ogólnych umiejętności. Kibice nad Wisłą będą zadowoleni.

Mieliśmy już wiele przypadków, gdy sami piłkarze nie zgadzali się z ocenami swych umiejętności przez ludzi tworzących kolejne „FIFY”. Z pewnością takich pretensji nie będzie mógł mieć Robert Lewandowski. Gwiazdor FC Barcelona jest w samym czubie piłkarzy w najnowszej grze. Jego „overall” mogą mu pozazdrościć gwiazdy PKO BP Ekstraklasy. Tam najlepszy jest Ivi Lopez z Rakowa Częstochowa. EA Sports oceniło go na 74 punkty.

Zaskakująco mało punktów ma Łukasz Podolski. Lider Górnika Zabrze ma tylko 72 punkty, punkt mniej od Carlitosa (Legia), Kamila Grosickiego (Pogoń) i Joao Amarala (Lech). To właśnie „Grosik” jest najlepszym Polakiem w lidze, drugi jest Damian Kądzior z Piasta Gliwice (72 pkt).

Ujawniono kolejne szczegóły umowy Kyliana Mbappe. Zaskakujący zapis, niedługo czeka nas kolejna saga?

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.

A najlepszym Polakiem jest – jak już wspomnieliśmy – oczywiście Robert Lewandowski. 34-latek jest w najlepszym towarzystwie, bo tylko on i czterech innych zawodników może pochwalić się aż 91 punktami w ogólnej ocenie. Lewandowski, Karim Benzema, Kylian Mbappe, Kevin De Bruyne i Leo Messi to najlepsi piłkarze świata – przynajmniej w grze FIFA 23. Za nimi cała plejada gwiazd, którą prezentujemy, razem z TOP5, poniżej.

Niemieckie media grzmią o Lewandowskim. Boją się Polaka przed meczem Ligi Mistrzów

Sonda
Czy grasz w gry z serii FIFA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze