Słowenia - Polska

Autor: CyfraSport Słowenia - Polska

El. Euro 2020: Słowenia - Polska 2:0. Gol Słowenii na 2:0 [WIDEO]

2019-09-06 22:21

W 65. minucie sytuacja reprezentacji Polski na stadionie w Lublanie stała się już bardzo trudna. Sam na sam z Łukaszem Fabiańskim wybiegł Andraż Sporar i pokonał bramkarza, przez co wynik został podwyższony na 2:0 dla gospodarzy.

Gdy Polacy starali się odmienić losy pojedynku w stolicy Słowenii i doprowadzić do remisu, aby potem jeszcze powalczyć o zwycięstwo, gospodarze wyprowadzili zabójczą kontrę. Z własnej połowy posłali futbolówkę w kierunku wysuniętego Sporara, a krycie napastnika ekipy z Bałkanów zgubił Michał Pazdan. Były obrońca Legii Warszawa nie zdołał utrzymać tempa w pojedynku biegowy, a Słoweniec dodatkowo oddał mocny strzał pomiędzy nogami Fabiańskiego, co jeszcze mocniej mogło spotęgować irytację biało-czerwonych.