Kibice reprezentacji Polski

i

Autor: AP Kibice reprezentacji Polski

Fatalne informacje dla polskich kibiców. Wyszły tuż przed meczem z Andorą

2021-11-12 20:04

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski będzie walczyła na stadionie w Andorze, aby zapewnić sobie miejsce w barażach o awans na mistrzostwa świata. Jak w każde miejsce na Ziemi, tak i tam w podróż za "Biało-czerwonymi" ruszyli ich wierni kibice. Tuż przed rozpoczęciem spotkania spotkal się jednak z fatalnymi informacjami.

To już przedostatnie wyzwanie eliminacji do mistrzostw świata dla reprezentacji Polski. Przynajmniej w obecnej formie, bo jeśli "Biało-czerwoni" zgodnie z planem rozprawią się z Andorczykami, to zameldują się w barażach o awans na mundial. To będzie wymagało od nich pokazania wielkiego kunsztu. Najpierw jednak trzeba się skupić na tym, co tu i teraz, a więc ograć Andorę i dopisać do swego konta bezcenny komplet punktów.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski opowiedział o swoich obawach. Ważne słowa, trzeźwa ocena sytuacji

W podróż za polskimi piłkarzami nawet do Andory ruszyli kibice. Tamtejsza federacja nie sprzedaje jednak wejściówek obywatelom naszego kraju. Mimo prób, polscy kibice nie wejdą na stadion, co raz jeszcze potwierdził rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski.

Wszystkim fanom z Polski, którzy mimo wszystko zdecydowali się przyjechać do Andory, pozostaje znaleźć w mieście wygodne miejsce do oglądania pojedynku za pośrednictwem telewizji. Do drużyny należy natomiast bvrak jakichkolwiek negatywnych niespodzianek i postawienie na swoim, meldując się w barażach o awans na mistrzostwa świata!

Parzęczewski wraca na ring. Zapowiedź gali Tymex Boxing Night 19
Najnowsze