Reprezentacja Polski

i

Autor: AP PHOTO Reprezentacja Polski

Fatalne wieści dla kibiców reprezentacji Polski! Znamy ceny biletów na najbliższe mecze, trzeba się wykosztować

2022-04-21 14:56

Do najbliższych meczów reprezentacji Polski, które podopieczni trenera Czesława Michniewicza rozegrają dopiero w czerwcu, w ramach Ligi Narodów, pozostało jeszcze trochę czasu, jednak kibice już muszą myśleć o zakupie biletów, jeśli chcą z trybun obejrzeć spotkanie Biało-czerwonych. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że ruszyła już sprzedaż biletów na spotkania z Walią i Belgią. Kibiców czeka spory wydatek.

Reprezentacja Polski dopiero przed kilkoma tygodniami zgotowała nam niemałe emocje, kiedy to pokonała Szwecją i awansowała na zbliżające się mistrzostwa świata do Kataru. Biało-czerwoni poznali już swoich rywali, z którymi będą mierzyć się podczas tegorocznego mundialu i teraz mogą skupić się już na szlifowaniu formy przed wielkim turniejem. Kibice reprezentacji Polski z kolei mogą już myśleć o zbliżających się meczach Polaków w Lidze Narodów, gdzie w czerwcu piłkarze prowadzeni przez trenera Czesława Michniewicza zmierzą się z Walią, Belgią oraz Holandią. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że fani mogą już nabyć bilety na dwa pierwsze spotkania, jednak fani będą musieli głęboko sięgnąć do kieszeni, aby wygrać się na mecz reprezentacji Polski. 

Niemcy ujawnili szokujące dane dotyczące Lewandowskiego! To nie do pomyślenia, zaskakująca postawa kibiców

Znamy ceny biletów na najbliższe mecze reprezentacji Polski! Kibice będą musieli się wykosztować

Okazuje się, że bilety na domowe mecze, zaczynają się od kwoty 120 złotych - tyle zapłacić trzeba za miejsce w narożnikach stadionu. Miejsca za bramkami kosztują natomiast po 180 złotych od sztuki. Najdroższe wejściówki na domowe mecze Biało-czerwonych kosztują natomiast 240 złotych - tyle zapłacić trzeba za miejsca z najlepszą widocznością. Pomimo tego, że mecze Ligi Narodów mają mniejszą rangę niż spotkanie ze Szwecją, podczas którego reprezentacja Polski wywalczyła awans na mundial, za bilet na mecz trzeba zapłacić tyle samo.

Annie Lewandowskiej nie pozostało nic więcej! Wycieńczona chwyciła za kieliszek, ten ból wielu zrozumie

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!

Tańsze bilety dla rodzin z dziećmi

Na mniejszy wydatek będą mogli liczyć z kolei kibice, którzy na mecz reprezentacji Polski w Lidze Narodów postanowią wybrać się ze swoją pociechą. Za taką wejściówkę trzeba zapłacić raptem 160 złotych - 100 zł opiekun + 60 zł dziecko. Zakup takiego biletu wchodzi jednak z grę jedynie w przypadku, gdy dziecko nie ukończyło 12. lat. Wtedy młody kibic musi już zapłacić pełną stawkę. Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózku inwalidzkim zapłacą za bilet z kolei 90 złotych. 

Cezary Kucharski schudł 30 kg. Rodzina już tego nie ukrywa, były piłkarz cierpi na skomplikowaną chorobę

Kiedy Polacy grają w Lidze Narodów? Terminarz: 

  • 1.06 Polska - Walia
  • 8.06 Belgia - Polska
  • 11.06 Holandia - Polska
  • 14.06 Polska - Belgia
  • 22.09 Polska- Holandia
  • 25.09 Walia - Polska

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze