Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Niemcy ujawnili szokujące dane dotyczące Lewandowskiego! To nie do pomyślenia, zaskakująca postawa kibiców

2022-04-21 13:20

Robert Lewandowski w ostatnich latach niejednokrotnie udowadniał, że zalicza się do światowego topu i może siedzieć przy jednym stole z najlepszymi zawodnikami na świecie. Lwia część kibiców Bayernu Monachium, co oczywiste, szaleje za kapitanem reprezentacji Polski, dlatego tym bardziej szokować mogą dane, które opublikował niemiecki "Bild". Jak się okazuje, kibice wcale nie są jednomyślni w kwestii przedłużenia umowy z Lewandowskim.

Na przestrzeni ostatnich lat, Robert Lewandowski może pochwalić się równą, a co najważniejsze wysoką formą. Kapitan reprezentacji Polski regularnie wygrywa kolejne nagrody zarówno drużynowo, jak i indywidualnie, potwierdzając tym samym, że jest jednym z najważniejszych zawodników w sezonie. Ostatnie plotki transferowe, według których kapitan reprezentacji Polski miałby się przenieść do Hiszpanii mu jednak nie pomagają. Niemiecki "Bild" postanowił zapytać swoich czytelników, czy Bayern powinien przedłużyć umowę z Polakiem. Jej wyniki mogą szokować, bowiem fani nie są w tej kwestii jednomyślni.  

Kumpel Lewandowskiego wyprowadził niespodziewany cios! Kapitan polskiej kadry nie mógł się tego spodziewać, Alaba musiał wybrać

Niemcy pokazali wyniki ankiety dotyczącej Lewandowskiego. Zaskakująca postawa fanów, tego nikt nie mógł się spodziewać

Jeszcze niedawno moglibyśmy się spodziewać, że niemieccy kibice bez chwili zawahania wskazaliby, że ekipa ze stolicy Bawarii powinna za wszelką cenę zatrzymać Robert Lewandowskiego na kolejne lata. Teraz jednak ich zdanie w tej kwestii się zmieniło. Po kolejnych plotkach z udziałem Lewandowskiego, "Bild" postanowił zapytać czytelników, czy Bayern powinien przedłużyć kontrakt "Lewego", który obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. O ile większość czytelników była na "tak", to przewaga była wręcz minimalna. 

Lukas Podolski wprost o przyszłości! Jasny przekaz gwiazdy Górnika Zabrze, to zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Zobaczcie posiadłość Roberta Lewandowskiego, klikając w galerię zdjęć poniżej

Szokująca postawa niemieckich kibiców! Nie chcą już Lewandowskiego?! Te wyniki mówią same za siebie

Jak się okazuje, w głosowaniu przeprowadzonym przez niemiecką gazetę, udział wzięło aż 181067 czytelników. Nieco ponad połowa z nich, bo 51,9% ankietowanych stwierdziło, że Bayern Monachium powinien za wszelką cenę przedłużyć kontrakt polskiego napastnika. Za nie podpisaniem nowego kontraktu było aż 48,1% czytelników. Te dane samo obrazują, że podejście do polskiego napastnika za naszą zachodnią granicą uległo zmianie w ostatnim czasie. Nawet pomimo tego, że Robert Lewandowski do tej pory w tym sezonie strzelił 47 goli i zanotował 6 asyst w 42. meczach we wszystkich rozgrywkach, w których występował Bayern. 

Annie Lewandowskiej nie pozostało nic więcej! Wycieńczona chwyciła za kieliszek, ten ból wielu zrozumie

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze