Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfrasport Cezary Kulesza

Pilne informacje!

Fernando Santos nowym trenerem reprezentacji Polski! Polska Agencja Prasowa podaje pilną wiadomość

2023-01-23 19:10

Fernando Santos miał zostać trenerem reprezentacji Polski. Portugalski szkoleniowiec, według informacji Polskiej Agencji Prasowej, został nowym szkoleniowcem Polaków. Informacja została właśnie przed chwilą potwierdzona przez Cezarego Kuleszę.

Fernando Santos został nowym szkoleniowcem reprezentacji Polski. Jak podała Polska Agencja Prasowa, Polski Związek Piłki Nożnej podjął już decyzję i to właśnie Portugalczyk przejmie drużynę narodową po Czesławie Michniewiczu. 

Fernando Santos nowym trenerem reprezentacji Polski. Czesław Michniewicz wszystko potwierdził

Informacja o tym, że Fernando Santos zostanie nowym trenerem polskiej kadry była bardzo prawdopodobna po tym, jak Portugalczyk zjawił się na lotnisku w Warszawie. Mimo że przez długi czas PZPN milczał w sprawie, to ostatecznie informację o powołaniu Santosa na stanowisko poinformował szef Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza, który zrobił sobie zdjęcie ze szkoleniowcem i powiedział, że widzi się z nim już jutro na konferencji prasowej. 

- Do zobaczenia jutro na konferencji na PGE Narodowym - napisał szef Polskiego Związku Piłki Nożnej na wpisie na swoich mediach społecznościowych.

Listen on Spreaker.
Najnowsze