Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Zagrożenie dla "Krychy"

Krychowiak otrzyma bolesny cios?! Te słowa Michniewicza mogą zaskakiwać, pojawiło się poważne zagrożenie

2022-08-03 19:33

Kibice Biało-Czerwonych doskonale zdają sobie sprawę z zawirowań wokół kwestii przynależności klubowej, jakie w letnich tygodniach towarzyszyły Grzegorzowi Krychowiakowi. Polak zdecydowany był opuścić FK Krasnodar – to wyraz protestu wobec bandyckiej napaści Rosji na Ukrainę. Uchwała FIFA o możliwości zawieszania na rok kontraktów z rosyjskimi klubami była mu na rękę, długo trwało jednak poszukiwanie pracodawcy chętnego zapłacić naszemu piłkarzowi tyle, co działacze z Krasnodaru.

Ostatecznie – po tygodniach niepewności - „Krycha” związał się roczną umową z saudyjskim Al-Shabab. To pierwszy krok ku temu, by otworzyć sobie drogę do kadry na mundial. Reprezentant Polski z nowymi klubowymi kolegami trenuje i rozgrywa mecze kontrolne. Obrazki z zajęć chętnie zamieszcza na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Grzegorz Krychowiak znów wzbudza wśród internautów salwy śmiechu. Tym razem skomentował fotkę Roberta Lewandowskiego

Sęk w tym, że sezon w Arabii Saudyjskiej rozpoczyna się jednak dopiero 26 sierpnia – najpóźniej spośród krajów, w których grają potencjalni polscy uczestnicy mundialu. Doskonale obrazuje to poniższy kalendarz, który sam piłkarz z właściwą sobie dozą humoru skomentował krótko: „Ostatni będą pierwszymi”. Ale powrót do rywalizacji ligowej dwa-trzy tygodnie później okazać się może jednak pewnym kłopotem dla samego zawodnika.

Grzegorz Krychowiak rozłożył fanów na łopatki! Takiej szczerości nikt się nie spodziewał, rozbrajający wpis

Wspomniany kalendarz stał się bowiem również przedmiotem refleksji sztabu szkoleniowego reprezentacji. Czesław Michniewicz, który wziął udział w akcji Lato w mieście, zorganizowanej na Białołęce dla dzieci, wśród pytań przez nie zadanych otrzymał również to, które dotyczyło właśnie Grzegorza Krychowiaka. I odpowiedział bardzo merytorycznie. - Jego liga startuje 25 sierpnia. Do mistrzostw świata zagra maksymalnie osiem spotkań i skończy sezon 17 października, a my dopiero 22 listopada zagramy z Meksykiem. Nie wiem, co Grzegorz będzie robić przez ten miesiąc i w jakiej będzie dyspozycji – zaznaczył selekcjoner, cytowany przez stronę sport.tvp.pl. Zapowiedział jednak, że wybierze się do Hiszpanii na obóz Al-Shabab i tam spotka się z doświadczonym pomocnikiem, rozmawiając o tej właśnie sprawie.

Celia Krychowiak pokazała jak wygląda jej ciało bez retuszu. Lawina jednoznacznych komentarzy

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze