Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Co za gol!

Grzegorz Krychowiak szykuje formę przed Katarem! Co za gol! To trzeba zobaczyć!

2022-10-02 21:14

Grzegorz Krychowiak popisał się w starciu między swoim Al Shabab a Al Feiha! Pomocnik reprezentacji Polski popisał się dwoma, efektywnymi bramkami i doprowadził swoją ekipę do zwycięstwa. Przepiękna była szczególnie druga bramka, najprawdopodobniej jedna z najpiękniejszych, które były gracz PSG i Sevilli strzelił w karierze.

Grzegorz Krychowiak popisał się w meczu między Al Shabab a Al Feiha! Pomocnik reprezentacji Polski strzelił jedyne bramki dla swojego zespołu i co ciekawe, były to bramki na wagę zwycięstwa nad rywalem. Szczególnej urody jest bramka numer dwa. To, jak huknął polski piłkarz jest wprost nie do opisania, trzeba to zobaczyć! 

Grzegorz Krychowiak z ważnymi bramkami! Jego zespół zwycięża

O ile wiele kibiców krytykowało przenosiny Grzegorza Krychowiaka do odległej Arabii Saudyjskiej, o tyle piłkarz reprezentacji Polski zdaje się wyrastać na prawdziwego lidera drużyny Al Shabab. Były gracz Sevilli i PSG jest prawdziwym bohaterem ligowego starcia z Al Feiha, które na samym początku nie przebiegało po myśli jego drużyny. Pierwszą bramkę dla Al Feiha zdobył z rzutu karnego Nwakaeme,a drużyna Shabab nie wyglądała, jakby miała zwyciężyć. I tu właśnie, w drugiej połowie, klasą błysnął reprezentant Polski. W 55. minucie meczu wykorzystał on dogranie Behabriego i doprowadził do remisu. pięknym strzałem z odległości. Druga bramka była już jednak pokazem prawdziwego, piłkarkiego kunsztu - zawodnik reprezentacji Polski uderzył z całej siły zza linii pola karnego i to była bramka na wagę zwycięstwa. Wszystko wskazuje na to, że Krychowiak zamknął usta krytykom i w takiej formie może być prawdziwym wzmocnieniem reprezentacji Polski w trakcie nadchodzących mistrzostw świata.

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze