Grzegorz Krychowiak u Kuby Wojewódzkiego: Celia Jaunat nie jest dziewicą [ZDJĘCIA]

2015-11-18 9:16 Jakub Waśko

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat uchodzą za polskich państwa Beckham. Mężczyźni zazdroszczą pomocnikowi reprezentacji Polski i Sevilli kobiety, która rozpala zmysły. "Krycha" udowodnił po raz kolejny, że jest bardzo bezpośredni jeśli chodzi o kontakty z mediami. W telewizyjnym show wypowiedział się na temat dziewictwa swojej wybranki.

Grzegorz Krychowiak wystąpił we wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący po raz kolejny zadawał swojemu gościowi niewygodne pytania. Tym razem jednak nie było wymijających odpowiedzi. "Krycha" błyskawicznie ripostował prowadzącego. Showman odniósł się do tego, że piłkarz śpi po dwanaście godzin i czasami w ciągu dnia.

- Masz dziewczynę, która wygląda jak marzenie 4 miliardów facetów, i ty mówisz: "Dobranoc, kochanie!"? "Krycha!  Twoja dziewczyna ma 23 lata i nadal jest dziewicą! - krzyknął Wojewódzki.

Grzegorz Krychowiak o swoim związku z Celią Jaunat

Pomocnik reprezentacji Polski i hiszpańskiej Sevilli uśmiechnął się nieco zaskoczony takim stwerdzeniem. A po chwili milczenia odpar cicho, ale stanowczo:  - Nie jest

- Na pewno? - dociekał Wojewódzki. - Tak - potwierdził jeszcze raz Krychowiak.

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak poznali się jeszcze za czasów gry pomocnika we Francji. Ich miłość rozkwitła w Bordeaux. 25-latek we wtorkowym show powiedział, że ma jej wiele do zaoferowania. Na pytanie Wojewódzkiego, czy wie, że jest najprzystojniejszym polskim piłarzem, odparł: - Wiem!

Najnowsze