Grzegorz Krychowiak w modnym futrze. ZOBACZ jak przyjechał na kadrę [FOTO]

2015-11-09 22:34 Jakub Waśko

Grzegorz Krychowiak jest już gwiazdą światowego formatu. Reprezentant Polski to jeden z najlepszych pomocników w całej Primera Division. W barwach Sevilli gra pierwsze skrzypce, podobnie w drużynie narodowej. "Krycha" błyszczy jednak nie tylko na boisku. W poniedziałek zaszokował wszystkich... ubraniem. 25-latek przyleciał na zgrupowanie reprezentacji w kreacji jakiej nie powstydziłby się Dior.

Grzegorz Krychowiak do Polski przyleciał w świetnym humorze. Wczoraj jego Sevilla wygrała z Realem Madryt 3:2, a pomocnik reprezentacji biało-czerwonych wystąpił w tym spotkaniu jako kapitan. Swoją postawą w meczu Primera Division z "Królewskimi" przyćmił samego Cristiano Ronaldo. Jego radość przeniosła się ewidentnie na strój, który postanowił założyć. Wyglądał jak myśliwy lub eskimos.

Grzegorz Krychowiak i jego niebanalny strój

"Krycha" zaprezentował się w futrze i modnej czapce. Ciężko zgadnąć z jakich zwierząt powstało jego wierzchnie odzienie, ale z barw można wywnioskować, że nie był to ani tygrys, ani żyrafa. Można stawiać raczej na zebrę, węża (choć tutaj futro mogłoby nie być miłe w dotyku), panterę lub afrykańskiego bobra.

Nie wiemy czy w doborze kreacji naszemu piłkarzowi pomagała Celia Jaunat, czy sam zdecydował się na tak odważną odzież, ale jedno jest pewne. 25-latek zrobił furorę od razu po przylocie do Polski. Byleby tak samo odważnie zagrał w towarzyskich meczach z Islandią i Czechami.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze