Kuba Wojewódzki, Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Instagram/ kuba_wojewodzki_official, Cyfra Sport Kuba Wojewódzki, Grzegorz Krychowiak

"Krycha" znów w formie

Grzegorz Krychowiak wbił szpilkę Kubie Wojewódzkiemu! Wystarczył krótki wpis, wytknął mu jedną rzecz

2023-03-03 18:50

Grzegorz Krychowiak już dawno dał się poznać jako piłkarz, który bardzo chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Często udostępnia własne posty, ale i komentuje wpisy innych, często także znanych osób. Teraz „ofiarą” jego ciętego komentarza został Kuba Wojewódzki, w programie którego Krychowiak niegdyś wystąpił.

Grzegorz Krychowiak wciąż jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski, choć coraz częściej musi mierzyć się z dużą krytyką. Nie wiadomo, jak doświadczonego pomocnika potraktuje Fernando Santos, który przejął polską kadrę dopiero niedawno. Wydaje się jednak, że wobec wciąż kontuzjowanych Jakuba Modera, Krystiana Bielika i Szymona Żurkowskiego nie ma on wielkiego wyboru jeśli chodzi o pozycję defensywnego pomocnika. Krychowiak jednak słynie nie tylko z gry, ale też i z ciętych komentarzy w sieci. Tym razem na cel wziął Kubę Wojewódzkiego.

Krychowiak wytknął Wojewódzkiemu... wiek!

Kuba Wojewódzki to z pewnością jedna z ciekawszych postaci w polskim show-biznesie. W jego programie przez lata „przewinęło się” wielu mniej lub bardziej znanych gości z niemal każdej dziedziny życia, w tym sportu, a jednym z nich był chociażby wspomniany Grzegorz Krychowiak. I właśnie z emisją programu Kuby Wojewódzkiego związany był jego niedawny wpis.

Dziennikarz udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie z pierwszej edycji swojego programu jeszcze z października 2002 roku. Krychowiak nie mógł sobie odpuścić takiej okazji i wytknął wiek Wojewódzkiemu. – Myślałem, że wszystkie Twoje zdjęcia z młodości są czarno-białe – napisał Krychowiak, w oczywisty sposób nawiązując do wieku dziennikarza, który w tym roku skończy 60 lat!

Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Facebook Grzegorz Krychowiak
Najnowsze