Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Krycha zaorał!

Grzegorz Krychowiak wyjaśnił Zbigniewa Bońka. Brutalnie zaorał na Twitterze, byłemu prezesowi może pójść w pięty

2022-07-20 12:16

W ostatnich dniach Grzegorz Krychowiak uaktywnił się w mediach społecznościowych. Kibice są zachwyceni, bo takiego spektaklu nie było dawne. Krychowiak ciętymi, bezlitosnymi ripostami uderza perfekcyjnie. W środę oberwało się... byłemu prezesowi PZPN Zbigniewowi Bońkowi. "Krycha" znakomicie skontrował słynnego piłkarza. "Zibiemu" mogło pójść w pięty!

Grzegorz Krychowiak kolejny raz pozamiatał na Twitterze. W mediach społecznościowych trwa ostatnio duża dyskusja na temat różnych wypowiedzi trenerów. Dziennikarz Marek Wawrzynowski odniósł się do słów jednego ze szkoleniowców do... siedmiolatków. - Panowie, bez zabawy z tyłu - mieli usłyszeć od trenera. Do sprawy postanowił się odnieść Zbigniew Boniek, który zgodził się z mężczyzną prowadzącym grupę chłopców, którzy przede wszystkim powinni czerpać radość z gry w piłkę. Na słowa "Zibiego" odpowiedział Grzegorz Krychowiak.

Robert Lewandowski wcale nie musiał grać w Barcelonie! Prawda wyszła na jaw, kusiło go dwóch innych gigantów

Krychowiak wyjaśnił Bońka. Ostro zaorane!

- Ma rację, w obronie potrzeba mądrych decyzji, zero ryzyka, odpowiedzialności… Bawić się, można pod bramką przeciwnika… nawyki trzeba zdobywać od najmłodszych lat… - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek. Wpis zobaczył m.in. Grzegorz Krychowiak, który także postanowił odnieść się do sprawy.

Z wiadomości da się wyczuć nieco inne podejście Krychowiaka do tej sprawy. - Prezesie, jak Pan używa sarkazmu to warto dodać „buźkę” na końcu, taka uśmiechniętą, jak buźki 7-latków, które powinny się bawić piłką - odpowiedział "Krycha". Pod postem w 90 minut zebrał ponad 2400 polubień. Wpis Bońka polubiło zaledwie 200 osób w 15 godzin.

Zbigniew Boniek zapowiada wielkie szaleństwo. Tego nie da się zatrzymać, efekt musi być zauważalny

Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia

Ile Lewandowski zarobi w Barcelonie? Kiedy zagra pierwszy mecz?

Włącz podcast i poznaj nowe szczegóły!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze