Grzegorz Krychowiak zarobi fortunę w Al-Shabab

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Grzegorz Krychowiak zarobi fortunę w Al-Shabab

Grzegorz Krychowiak zarobi fortunę. Al-Shabab sięgnie głęboko do kieszeni, dostanie więcej niż w Rosji

2022-07-08 8:11

Zmartwieni kibice czekali na kolejny ruch następnego reprezentanta Polski. Wszystko wskazuje jednak na to, że Grzegorz Krychowiak jednak odejdzie z rosyjskiej ekstraklasy. Zainteresowany jego usługami ma być klub z Arabii Saudyjskiej Al-Shabab. Ma tam zarabiać fortunę! Dostanie więcej niż mógł oczekiwać w Rosji i reszcie Europy.

Grzegorz Krychowiak stanął przed trudnym wyborem. Zostać w Rosji i skazać się na wielką krytykę jak Maciej Rybus, czy odejść i liczyć się z wielkimi zmianami. Niebojący się wyzwań "Krycha" postawił na to drugie. Zwłaszcza, że zainteresowanie nim wykazuje jedna z ekip z Arabii Saudyjskiej. Jak informuje Piotr Koźmiński z portalu SportoweFakty.wp.pl, może tam otrzymać naprawdę duże pieniądze. Jeśli rzeczywiście podpisze kontrakt na taką wysokość, liczyć się będzie z niezłą podwyżką.

Grzegorz Krychowiak zarobi fortunę w Arabii Saudyjskiej. Al-Shabab sięgnie do kieszeni

Według portalu Meczyki.pl, sprawa transferu Krychowiaka do Arabii Saudyjskiej jest już praktycznie pewna. Kolejne informacje dotyczyły już wysokości zarobków i zostały ujawnione przez SportoweFakty.wp.pl. Ustalono, że kwota zarobków ma opiewać na około 3,5 miliona euro za sezon.

NIE PRZEGAP! Grzegorz Krychowiak zmienia klub! To już pewne, klamka zapadła

Grzegorz Krychowiak w Rwandzie z gorylami. Zobacz zdjęcia z jednej z podróży "Krychy"!

Ile do tej pory zarabiał Grzegorz Krychowiak? W Lokomotiwie Moskwa te zarobki miały opiewać na około 2,5 miliona euro rocznie. W Krasnodarze miał otrzymywać o pół miliona euro więcej. To oznaczałoby, że etatowy kadrowicz nie tylko uniknie kryzysu wizerunkowego, ale także zgarnie jeszcze lepsze pieniądze.

Grzegorz Krychowiak - kim jest?

Grzegorz Krychowiak to jedna z kluczowych postaci reprezentacji Polski. Na swoim koncie ma ponad 90 występów z orłem na piersi. Występował w barwach Lokomotiwu Moskwa, Krasnodaru, Sevilli czy PSG. Ostatnio grał dla AEK-u Ateny.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze