Jakub Kiwior, Claudia Kowalczyk

i

Autor: Cyfra Sport, Instagram/ claudia.redheaded_babe Jakub Kiwior, Claudia Kowalczyk

Co za zdjęcie!

Jakub Kiwior przyłapany na hicie Premier League. Towarzyszyła mu przepiękna blondynka, od samego patrzenia można się zakochać!

2023-01-22 21:06

Jakub Kiwior stawił się na meczu między Arsenalem a Manchesterem United. Obrońca reprezentacji Polski już niebawem powinien zostać zaprezentowany jako piłkarz "Kanonierów" i na własne oczy mógł zobaczyć, jak jego nowy pracodawca pokonuje Manchester United. Obok zawodnika przyłapana została przepiękna blondynka, która jest parterką zawodnika. Trzeba przyznać, że obrońca kadry może się pochwalić miłością prawdziwej piękności.

Jakub Kiwior już niebawem zostanie bohaterem wielkiego, transferowego hitu. Obrońca reprezentacji Polski, który ostatnimi czasy związany był z występującą z Serie A Spezią, stawił się na hicie Premier League między Arsenalem a Manchesterem United i mógł na własne oczy zobaczyć, jak klub ze stolicy Wielkiej Brytanii pokonuje "Czerwone Diabły". Piłkarz, który już niebawem powinien zostać zaprezentowany jako zawodnik klubu z Emirates stawił się na stadionie u boku prawdziwej piękności, z którą jest związany. 

Jakub Kiwior z piękną blondynką u swojego boku. Kamery wychwyciły tą parę

O ile na meczu między Arsenalem a Manchesterem United nie brakowało pięknych i efektownych akcji, o tyle przez kilka sekund uwaga realizatora skupiona była na Jakubie Kiwiorze, który lada dzień powinien zostać zawodnikiem Arsenalu. Obok piłkarza kadry Polski znalazła się przepiękna blondynka - Claudia Kowalczyk. Kowalczyk jest zawodową tancerką, która specjalizuje się w tak zwanym "twerkingu", a więc tańcu, w którym główną rolę odgrywają pośladki. Aby zobaczyć zdjęcie Kiwiora z partnerką, przejdź do galerii.

Jakub Kiwior

i

Autor: screen/SkySports
Sonda
Czy Jakub Kiwior poradzi sobie w Arsenalu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze