Jakub Moder

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Moder

Dobre wiadomości w sprawie reprezentanta Polski!

Jakub Moder wraca do zdrowia. O wszystkim powiedział, świetne informacje dla kibiców

2023-01-03 12:41

Jakub Moder wraca do zdrowia. Zawodnik Brighton and Hove Albion, który zmagał się z poważnym problemem z więzadłami krzyżowymi w kolanie powiedział, że czuje się już o wiele lepiej a jego rehabilitacja przebiega coraz lepiej. Najnowsze słowa pomocnika reprezentacji Polski mogą dać dużo radości kibicom jego i całej piłkarskiej reprezentacji Polski.

Jakub Moder ma się czuć coraz lepiej. Pomocnik reprezentacji Polski, który przez kontuzję więzadeł nie pojechał na mundial w Katarze, powiedział w mediach, że czuje się coraz lepiej, a jego rehabilitacja postępuje bardzo poprawnie. Padły wyjątkowo radosne słowa, które mogą ucieszyć wszystkich fanów kadry.

Jakub Moder czuje się coraz lepiej. Padły ważne słowa

Piłkarz Brighton przez kontuzję wiązadeł krzyżowych w kolanie opuścił mundial w Katarze. Jak sam przyznał, kiedy tylko dowiedział się o tym, co go spotkało, to nie mógł ukryć emocji.

- Kiedy usłyszałem diagnozę po rezonansie, popłakałem się. Tydzień temu wywalczyliśmy awans na mundial. Na boisku usłyszałem trzask w kolanie. Już wtedy wiedziałem, że to coś poważnego - mówił Moder w programie "Foot Truck".

Na całe szczęście, zawodnik czuje się już o wiele lepiej i powrócił do treningów z piłką, o czym powiedział w rozmowie z "Viaplay". Sam jednak jeszcze nie wie, kiedy będzie w pełni sprawny do gry.

- Zdrowie? Dobrze, w porządku, coraz lepiej. Już jestem na boisku, wykonuję coraz więcej pracy z piłką, więc wszystko idzie do przodu. (...) Powrót na boisko? Szczerze mówiąc, nie wiem. Nie zakładamy żadnej daty na ten moment, bo już jestem trochę nauczony tą kontuzją, że nie ma sensu wyznaczać sobie dat, więc takiej nie wyznaczamy w klubie, ale póki co wszystko idzie dobrze. Na początku nie wszystko szło zgodnie z planem, ale teraz już idzie planowo, ale jak mówię - dat żadnych nie wyznaczam

  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze