Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Tomaszewski

na żywo

Jan Tomaszewski NA ŻYWO po klęsce z Mołdawią. Oglądaj LIVE!

2023-06-21 7:12

Jeszcze na długo przed czerwcowym zgrupowanie kadry Biało-czerwonych, Jan Tomaszewski głośno mówił, że nie wyobraża sobie innego scenariusza, niż wygrana Polski z Mołdawią. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna i po kompromitacji w Kiszyniowie, piłkarze selekcjonera Fernando Santosa wracają do domu z niczym po przegranej 2:3. Można spodziewać się więc potężnych grzmotów podczas specjalnego łączenia z Janem Tomaszewskim.

Już chwilę po meczu Jan Tomaszewski na gorąco podsumował w brutalnie szczerych słowach to, co zobaczył w wykonaniu reprezentacji Polski na boisku w Kiszyniowie. Po porażce 2:3 z Mołdawią, nie tylko internauci nie zostawili suchej nitki na piłkarzach prowadzonych przez Fernando Santosa. - Zieliński. Kiedy zagrał dobry mecz w kadrze? To nie była tragiczna strata, to była asysta. Trzeba zastanowić się nad dalszą grą tego zawodnika… - grzmiał po zakończeniu kompromitującego spotkania Jan Tomaszewski. To jednak nie koniec i legendarny bramkarz dziś znów będzie miał okazję powiedzieć, jakie ma przemyślenia po tym spotkaniu. 

Jan Tomaszewski po meczu Mołdawia - Polska! Legendarny bramkarz Biało-czerwonych wyjaśnia kadrę Santosa

Punktualnie o godzinie 9:00 w środowy poranek 21 czerwca, odbędzie się specjalne łączenie Jana Tomaszewskiego oraz Przemka Ofiary, który był na meczu w Kiszyniowie. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski oraz dziennikarz "Super Expressu" na żywo komentować będą to, co wydarzyło się wczoraj na boisku w Mołdawii i z pewnością można się spodziewać, że emocji nie zabraknie. Łączenie z udziałem Jana Tomaszewskiego do zobaczenia na naszym kanale YouTube "Super Express Sport" lub poniżej!

Sonda
Czy Fernando Santos powinien powołać Kamila Glika?
Najnowsze