Jan Tomaszewski odpowiedział, kto jest winny zwolnienia Michniewicza. Nie ma cienia wątpliwości, wskazał konkretną osobę

2022-12-23 13:02

Jan Tomaszewski wziął udział w specjalnym programie "Super Expressu", w którym podsumował zamieszanie wokół zwolnienia Czesława Michniewicza z pozycji trenera reprezentacji Polski. Legendarny bramkarz dostał pytanie, czyja to jest wina, że Michniewicz pożegnał się ze stanowiskiem. Jego zdanie nie pozostawia wątpliwości, wskazał konkretną osobę.

Jan Tomaszewski postanowił odnieść się do zwolnienia z funkcji trenera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski w trakcie łączenia wskazał, kto jego zdaniem jest najbardziej winny temu, że Michniewicz nie pracuje już z drużyną narodową. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Jan Tomaszewski powiedział, kto jest winny zwolnienia Michniewicza. Zero wątpliwości

Jak powiedział Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem" wskazał, że najbardziej winny zwolnienia Michniewicza jest on sam. Były bramkarz reprezentacji Polski nie ma wątpliwości, że to właśnie selekcjoner sam sobie najbardziej pomógł w tym, aby stracić posadę, a nie należy za to obwiniać, chociażby premiera Mateusza Morawieckiego.

- Kto jest temu winny, że "jest sukces"? No zawsze trener. I trenera drużyny piłkarskiej można porównać do autobusu, albo tramwaju. Co przystanek ktoś wsiada albo wysiada. I za grę pasywną, grę do tyłu, no przecież nie ja odpowiadam, nie Pan, nie "Super Express". To trener odpowiada. I to nie premier jest winny. Premier dał się na jakieś premie złapać - powiedział Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem".

Sonda
Czy Michniewicz był dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze