Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik SE Jan Tomaszewski

Transmisja na żywo

Jan Tomaszewski radzi Fernando Santosowi! Specjalny LIVE z legendą reprezentacji Polski!

2023-02-01 11:56

Fernando Santos już niebawem rozpocznie pracę na pełnych obrotach w reprezentacji Polski. Portugalczyk musi zrobić przegląd zawodników, jakich może powołać przed marcowymi spotkaniami w eliminacjach do mistrzostw Europy. W specjalnym programie na żywo Jan Tomaszewski postara się pomóc Santosowi i podpowie, kto powinien być powołany i jak warto grać, żeby wygrywać.

Fernando Santos w drugiej połowie stycznia objął reprezentację Polski. Jest najbardziej utytułowanym szkoleniowcem, który poprowadzi biało-czerwoną kadrę i nadzieje związane z jego kadencją są duże. Jednym z zadań Portugalczyka będzie odmłodzenie zespołu, bo nie na da się ukryć, że wielu kluczowych zawodników jest już w zaawansowanym piłkarsko wieku i zmiany są potrzebne.

A młodych piłkarzy nie brakuje. Z kilkoma związane są spore nadzieje na przyszłość. A przecież zawsze ktoś może stać się nagle prawdziwym objawieniem. W specjalnym programie z Janem Tomaszewskim, postaramy się pomóc nowemu selekcjonerowi w przeglądzie kadry. Transmisja rozpocznie się o godzinie 13:00! Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze