Jan Tomaszewski, Fernando Santos

i

Autor: Tomasz Radzik/SE, Cyfra Sport Jan Tomaszewski, Fernando Santos

mówi o przygłupach

Jan Tomaszewski tym razem poszedł po bandzie zwracając się do Santosa! Mówi o przygłupach i nieodrobionych lekcjach TYLKO U NAS

2023-06-06 13:24

Na przestrzeni ostatnich lat już wielu trenerów polskich klubów oraz selekcjonerów reprezentacji Polski mogło przekonać się na własnej skórze, że Jan Tomaszewski nie bierze jeńców i jest w stanie wytknąć niemalże każdy, nawet najmniejszy błąd. Przed meczami z Niemcami i Mołdawią znów legenda polskiej piłki zwróciła się do Fernando Santosa. Tym razem Tomaszewski przypomniał, że kibice nie są "przygłupami".

Kolejne mecze reprezentacji Polski oraz powołania poszczególnych selekcjonerów niejednokrotnie już wywoływały mocne komentarze Jana Tomaszewskiego, który wielokrotnie nie zostawiał suchej nitki na trenerach Biało-czerwonych. Przed meczami Polski z Niemcami oraz Mołdawią legendarny bramkarz miał już okazję ocenić decyzje Fernando Santosa oraz mecz z udziałem Jakuba Błaszczykowskiego, ale tuż przed rozpoczęciem zgrupowania Biało-czerwonych, Tomaszewski raz jeszcze wrócił do faktu, że powołania nie otrzymali Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Glik. Nie gryzł się przy tym w język.

Mocne słowa Jana Tomaszewskiego do Fernando Santosa przed zgrupowaniem reprezentacji Polski. Znów poszło o powołania

Wydaje mi się, że Santos nie odrobił lekcji, bo na pytanie dziennikarzy dlaczego nie ma Krychowiaka i Glika odpowiedział, że jakby powołał tamtych, to nie powołałby tych. Panie Santos… rozmawia Pan z ludźmi myślącymi, a nie przygłupami! Wiadomo, że jeśli chodzi o Krychowiaka i Glika to nie chodzi o uzupełnienie zawodników tylko o to, kto będzie kierował grą defensywną i pomocników! Bo do tej pory ci zawodnicy te zadania spełniali! - wypalił podczas specjalnego łączenia z "Super Expressem" Jan Tomaszewski jasno dając do zrozumienia, że taka argumentacja selekcjonera do niego nie przemawia. Zobaczcie całą rozmowę z legendarnym bramkarzem reprezentacji Polski zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Jak oceniasz decyzję Santosa o nie powołaniu Krychowiaka?
Listen on Spreaker.
Najnowsze