Jerzy Brzęczek został TOTALNIE WYŚMIANY I ZAORANY! Może zapaść się pod ziemię [WIDEO]

2020-11-22 10:13 md
Jerzy Brzęczek
Autor: Cyfra Sport Jerzy Brzęczek

Mija tydzień od wyjazdowego meczu reprezentacji Polski z Włochami w Lidze Narodów. "Biało-czerwonym" kompletnie to spotkanie nie wyszło, a ponadto po końcowym gwizdku Robert Lewandowski wymowną reakcją dał do zrozumienia, że nie nadaje z selekcjonerem na tych samych falach. Teraz w odniesieniu do tego szkoleniowiec został boleśnie wyśmiany. Cios przyszedł z zupełnie niespodziewanej strony!

Listopadowe zgrupowanie piłkarskiej kadry nie zapisze się w historii jako zbytnio udane. A to dlatego, że Polacy ulegli obu rywalom w walce o punkty - najpierw Włochom, potem Holendrom. Krytykę zebrali zwłaszcza za ten pierwszy pojedynek, w którym nie mieli po prostu żadnych argumentów, aby przeciwstawić się gospodarzom. A jakby tego było, najgłośniesza akcja Polski w Reggio Emilia została rozegrana... po meczu.

FAME MMA 8 WYNIKI gali. OGROMNY SKANDAL w walce Najman - Don Kasjo

Robert Lewandowski, zapytany o taktykę "Biało-czerwonych" na starcie z Italią, odparł... kilkusekundowym milczeniem i wymownym uśmiechem. Tym tropem postanowił podążyć także bramkarz zespołu piłki ręcznej, Chrobrego Głogów - Rafał Stachera. Po porażce swojej ekipy z mistrzem Polski, Łomżą Vive Kielce, pokusił się o żart, który potem w swoich mediach społecznościowych zamieścili żółto-biało-niebiescy.

Jerzy Brzęczek musi być przygotowany na to, że sytuacja związana ze starciem z Włochami jeszcze długo będzie na świeczniku. Jak więc widać, żart mogą nadejść nawet i z zupełnie niespodziewanej strony...

Trener Najmana ZAŁAMANY po skandalu na gali FAME MMA 8
Najnowsze