Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Kadrowicze zrobili szpaler Robertowi Lewandowskiemu! Niesamowite wydarzenie, o co chodzi?

2021-05-24 18:03

Robert Lewandowski pojawił się w Opalenicy wraz z innymi reprezentantami Polski. Już od poniedziałku piłkarze pracują, aby optymalnie przygotować się do rozpoczynających się w połowie czerwca mistrzostw Europy. Pierwszy trening miał jednak charakter mocno niestandardowy. Dość powiedzieć, że "Lewego" powitał na zajęciach... szpaler stworzony przez kolegów z zespołu! O co konkretnie w tym wszystkim chodziło?

Euro na tapecie

Choć sezon klubowy w Europie jeszcze musi dobiec końca  w postaci finałów Ligi Europy oraz Ligi Mistrzów, to jednak coraz większe zainteresowanie przenosi się na mistrzostwa Starego Kontynentu. Już w połowie czerwca turniej wystartuje pełną parą. Reprezentacja Polski na sam początek spróbuje przebrnąć fazę grupową. Na tym etapie zmierzy się ze Słowacją, z Hiszpanią oraz ze Szwecją. Przygotowania do tych pojedynków już się rozpoczęły. Kadrowicze trenują w Opalenicy, gdzie zamierzają postarać się o jak najlepszą formę.

Kadrowicze już w Opalenicy - zdjęcia!

Szpaler dla Lewandowskiego

Indywidualnie przywieźli natomiast na kadrę oczywiście bardzo różne historie. Te najpiękniejsze bez wątpienia należą do Roberta Lewandowskiego. W weekend cały świat gratulował Polakowi zdobycia 41 bramek w jednym sezonie Bundesligi, co oznacza pobicie rekordu legendarnego Gerda Muellera. Docenić to postanowili również koledzy z zespołu. Przed pierwszym treningiem w Opalenicy utworzyli szpaler. Kapitan drużyny narodowej ponownie mógł poczuć wielką dumę i wyraz docenienia za to, co udało mu się osiągnąć.

Zaskakująca sugestia niemieckiego dziennikarza. Namawia Bayern na… sprzedaż Lewandowskiego!

Takie wydarzenia z całą pewnością pomagają także w tworzeniu odpowiedniej atmosfery. A również i ten czynnik będzie należał do kluczowych przy okazji zbliżających się mistrzostw Europy. "Biało-czerwonych" czekają ogromne wyzwania. Kibice śnią, aby powtórzyć co najmniej sukces z 2016 roku, kiedy kadra doszła do ćwierćfinału, a niewiele zabrakło, aby zameldowała się i w czołowej czwórce. Czy drużynę prowadzoną przez Paulo Sousę na to stać? Wkrótce będziemy mieli okazję się o tym przekonać!

Piłkarze przyjechali do Opalenicy! Musieli przejść testy na koronawirusa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze